Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7 ultimate x64 telepit...

Windows 7 ultimate x64 telepitési hiba megoldás?

Figyelt kérdés
[link] ezt írja ki és nem fut végig nem töltje be az utolso mezőt régebben tökéletes müködöt nem értem mi lehet a hiba USB pendriről telepítem a laptopom Hp nem értem miért nem tudom újratelepiteni valaki segítene nekem légyszives:)

2018. szept. 20. 15:22
 1/5 Dongaben ***** válasza:
100%
Én, anno 2x pótvizsgáztam oroszból... De, ha Magyar, vagy Angol nyelvű telepítőt használnál, akkor esetleg. Amúgy: Ha élesebb képet tudnál küldeni, menne az orosz is...:XD
2018. szept. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor is... Mi a fa@omnak adja ki ezt?
2018. szept. 20. 16:08
 3/5 Dongaben ***** válasza:

Küldj már egy élesebb képet, légy szíves!

Esküszöm, lefordítom.

2018. szept. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hibaüzenetet nem szórakozásból dobja ki a gép. Abból jó eséllyel meg lehet mondani, hogy mi a hiba.
2018. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves válszolók megoldottam a problémát kiszedtem belőle a ramokat 2 perc mulva vissza bele raktam és helyre ált a rendszer.. És most tökéletesen végre hajtotta a telepitést :DD
2018. szept. 20. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!