Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a gépemnek?

Mi lehet a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés

Nemrég lett meg az új gépem és akkor elég sok játékot kipróbáltam (pl. Fortnite, NFS Payback stb.). Akkor pl. a Fortnite tök jól futott, 100FPS alá le se ment. Mostanában vettem részre hogy rosszabb lett a gépem teljesítménye. Far Cry 5 most elég szarul fut, pedig a gépem vinné ultrán is (videókból láttam, ugyanilyen géppel), de én nekem leesik sokszor 60FPS alá, beállításaim közül 1 valami van ultrán, a többi lowon meg highon. Vsync be van kapcsolva, ha kikapcsolom akkor is ugyanugy leesik. Direkt megnéztem ugyanilyen géppel gameplayeket és ott sokkal jobban mentek a játékok. Legújabb NVIDIA driver van rajta, az NVIDIA vezérlőpultban csak 2 dolog van elállítva. Az energiagazdálkodás maximális teljesítményre van állítva, a textúraszűrés meg nagy teljesítményre.

Egy két mérés MSI Afterburner-el: Far Cry 5: vga 55-65%-on van a proci 90-100%-on. Hőfokok: VGA-55-60°C, Processzor-60-70°C között van, persze ez minden játéktól függő.

PC: GTX 1070, i5 8400 (3.9GHz Boost), 8GB RAM

Semmi olyan nagy dolog nem fut a háttérben játék közben.



2018. okt. 5. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem terheli mégis valami a procit a háttérben? Elégnek kellene lennie a procinak, de mégis az van leterhelve, a videokártya pedig kb. relaxál.
2018. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Telepítsd fel a Windows-t egy másik vinyóra / telepítsd újra az egészet, és próbáld meg úgy. Majdnem biztos vagyok benne, hogy valami szar visszafogja a processzorodat.
2018. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!