Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Üresnek kell lennie a pendrive-nak ha Windows telepítőt szeretnék rakni rá?

Jelenleg van rajta egy pár fájl. Ha üresnek kell lennie, akkor elég annyi, hogy csak letörlöm róla, vagy egy vadi új pendrive kell?

Keress kérdéseket hasonló témákban: pendrive, Windows, telepítő

okt. 11. 14:34  Privát üzenet  

A válaszok
Mindegy, ha külön programmal másolod rá a telepítőt, pl Rufus, akkor úgyis le fogja formázni.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 11. 14:44 Privát üzenet
Amikor készíted a telepítőt az meg is formázza magának, csinálhatod rufussal, media creation toolal, vagy egyéb programmal. Nem kell új pendrive, sőt, telepítés után ugyanúgy tudod használni tovább a pendrivet

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont okt. 11. 14:45 Privát üzenet
Alex Fly nevű felhasználó válasza:

Nem kell üresnek lennie; majd a telepítő létrehozásakor üres lesz...

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont okt. 14. 13:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Windows feltelepites pendriverol probléma?
Ha bedugom a pendriveot a gépbe és nem érzékeli, akkor meghalt?
Rufussal rátettem egy 8 gb os full uj pendrivera egy win 7 home premium iso fáljt . Minden rendben ment és vettem egy full uj gépet amin semmi sincs mivel uj egy vinyo van benne...
Miért nem tudom telepíteni pendriveról a windows 10et?
Leszedtem a win 10 telepítőt de nem engedte pendrive ki írni, így rá mentem a frissítés lehetőségre,4 TB ból 200gb a szabad a frissítés után de a fájlok nincsenek meg, kivéve 3...
Bios indulás helyett kifagyás?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!