Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PCX ről rendelt alkatrészek...

PCX ről rendelt alkatrészek garanciája?

Figyelt kérdés

Rendeltem 2 hete külön alkatrészekből egy elég erős gépet a PCX oldalról. Megjött minden rendbe volt 2 hétig, aztán a GPU felmondta a szolgálatot nem kapcsol be (3 másik gépben is teszteltem egyáltalán nem ad jelet). Mennyire készüljek agyrákra? Én is szerviz cégnél dolgozom másik számítástechnikai területen. SAJNOS a mi cégünk is tud kötözködni ha garanciáról van szó... Ők mennyire tudnak? Vagy náluk inkább zökkenőmentes a dolog?

Nyilván megfelelő használat stb megvolt a GPU val..



2018. okt. 31. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha be sem kapcsol/nem ad képet, akkor szerintem elég kicsi az esély, hogy ne cseréljék.


Gond a PCX-es gariztatásnál akkor van, ha az alkatrész többé-kevésbé működik, de a hiba rendszertelenül vagy hosszabb üzemelés közben jelentkezik, mert csesznek normálisan tesztelni. Ilyen szempontból két ismerősöm is megjárta már velük az utóbbi időben. Nem elég, hogy a nyakukon maradt a selejt, de még a garanciafutár költségét is rájuk verték.

2018. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor valamennyire megnyugodtam. Ez egyáltalán nem kapcsol be.
2018. okt. 31. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!