Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van kettő ugyanolyan típusu...

Van kettő ugyanolyan típusu laptop. A. nem kapcsol be A. ból átteszem B. be a hdd. T. Le tudom menteni róla a dolgokat a B. re csatlakoztatott merevlemezre? Vagy be se tudom kapcsolni, mert az op. Rendszert is kiveszem B. ből a hdd. Vel együtt?

Figyelt kérdés
2018. nov. 3. 18:30
 1/1 hypno ***** válasza:

Ha az A-ból kivett merevlemez az egyetlen meghajtó volt az A laptopban, akkor azon lennie kell egy operációs rendszernek, ha a laptop nem azért nem indul el, mert a merevlemez meghalt.

Mindazonáltal én egy HDD dokkolót, vagy egy USB-s külső merevlemez házat javaslok. Esetleg egy asztali konfigurációt, aminek az alaplapján van még egy sata csatlakozó, a tápegységen meg egy sata tápcsatlakozó.

2018. nov. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!