Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi merevlemez mennyire...

Az alábbi merevlemez mennyire számít lassúnak?

Figyelt kérdés
Sűrűn fagy a laptopom, még az intézőben böngészgetve is, de ha elindítom pl a 2012-es nfs most wanted-et az meg fullhd-ban megy szaggatás nélkül.

2018. nov. 7. 13:14
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi, a tipus lemaradt: st1000lm035-1rk172
2018. nov. 7. 13:14
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg Hard Disk Sentinel-el a merevlemezed kondícióját és a memóriát is nézd meg a Memtest86-al
2018. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Minden jó, néztem, ugyanakkor azt még elfelejtettem hogy ha mennek a torrentek vagyis töltök valamit lefelé, akár torrentel akár mással, elég 4-5 megabites sebesség is ahoz hogy az nfs használhatatlanra faggyon. Seedeléskor meg nem fagy max nagyon kis mértékben.
2018. nov. 7. 13:23
 4/8 anonim ***** válasza:

A laptopok legnagyobb ellensége a HDD.

Cseréld le egy SSD-re.

2018. nov. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenképpen le fogom cserélni csak még nem tudom hogy mikor jön rá össze a pénzem. De pár hónapon belül szinte tuti hogy lecserélem.
2018. nov. 7. 17:06
 6/8 anonim ***** válasza:
12-13 ezer Ft-ért van 240gb-os Kingston SA400-as ssd. Vagy ha nincs annyid, akkor 120gb-os van 8 körül. Ha laptopszalonba viszed vagy vmi számtech boltba akkor lehet be is szerelik neked ingyen bár akkor drágább lesz valszeg az ssd. De 15 körül meg lehet úszni ha nem te szereled be.
2018. nov. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom, és én személy szerint azzal a 8 ezres 120 gb-ossal szemeztem, mert úgyis csak a rendszer és a telepített programok mennének rá, a többi a jelenlegi merevlemezre az optikai helyére megy.
2018. nov. 8. 19:10
 8/8 A kérdező kommentje:
A beszerés a legkissebb gond, az a baj hogy az anyagi helyzetünkben most még az a 8 ezer is nagyon sok pénz.
2018. nov. 8. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!