Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elfelejtettem a hálózati...

Elfelejtettem a hálózati kulcsot! Ötletek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy számítógép és egy laptop.Routerrel sugároztuk a internetet a laptopra,de most,hogy a laptopon újra raktam a windowst,a hálózatra való csatlakozáshoz kéri a hálózati kulcsot!Megpróbáltam belépni a router beállításokba IP-vel,de ahhoz is kéri a kulcsot!Resetelni nem akarok,csak ha valaki eltudja mondani lépésről-lépésre utána mi a teendő.
2010. jún. 25. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
pedig a reset a megoldás, lépésről lépésre pedig nem tudjuk elmondani, mert a netedtől is függ. Általában van a routerekben egyszerűsített beállítás (wizard), azzal nem nagy ördöngősség beállítani.
2010. jún. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
OKsa,ha nem lesz más megoldás.De azért még várok.
2010. jún. 25. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Reset.
2010. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne várj tovább. Reset. Ha olyan egyszerű lenne feltörni, mindenki a te netedet használná.
2010. jún. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

találtam egy olyat,hogy az alapbeállítás

felhasználónév:admin

jelszó:admin

ezzel sikerült belépni a router beállításaiba, (192.168.1.1)ott átírtam a jelszót és kész! :)

most elég önelégült vagyok,mert segítség nélkül sikerült :)

2010. jún. 26. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!