Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ilyen cseszett magas a...

Miért ilyen cseszett magas a CPU hőmérséklete?

Figyelt kérdés

A proci overclockolva van egy után gyártott hűtő mellett ami tökéletesen lehűti...vagy hűtőtte eddig.

Most viszont 100 celsiuson van de amint kapcsolok egy feladatkezelőt lemegy 40-60 közé...amint bezárom felugrik vissza 100-ra vagy fölé 4-5 fokkal. Illetve feladatkezelő mellett folyamatosan alacsony a cpu használat de amint bezárom felugrik a maximum GhZ-re vagy a felére a használat pedig semmi nem fut.


Valami ötlet?



2018. dec. 4. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami tekeri. Futtass viruskeresot, malware scannert, hatha talalnak valamit.
2018. dec. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

EDIT: Mikor bezárom a feladatkezelőt és újra megnyitom egy notepad.exe néven futó program 50-80%-ot használ a prociból de amint felugrik a feladatkezelő eltűnik a program és visszahűl a gép.

Amint megláttam nyomtam rá jobb klikket és megnyitottam a fájlt tartalmazó mappát és a windows fájlok között van.

De nem vagyok benne biztos hogy az a notepad.exe ugyanaz a notepad lenne ami alapból a windowsban van. Egy szövegszerkesztő miért használna ennyit?

2018. dec. 4. 14:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Tulajdonságoknál fájl-elérési útját nézd meg.
2018. dec. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A procizabáló fájlon külön futass le víruskeresést

Illetve egy teljes rendszervizsgálat vírusra ill. malware-re

2018. dec. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha megvan az a bizonyos notepad.exe, virustotal.com-ra is feltöltheted, hogy megvizsgálja sok keresővel...

Eset Online Scanner, Bitdefender online scanner (régen tudott ilyet, remélhetőleg most is tud) programokat javasolnék.

Valamelyik free víruskeresőt felteheted.

2018. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!