Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó vétel lehet hardverapro-ról...

Jó vétel lehet hardverapro-ról ez a gtx 1070? Lent a többi

Figyelt kérdés

Hardveraprón nézegettem és jóval a bolti ár alatt hozzá lehet jutni egy gtx 1070-es VGA-hoz. 80-90 ezerért láttam hírdetéseket. Azt írják, hogy 100%-osan hibátlan állapotúak, adnak hozzá még 1-2 év garanciát is. Szerintetek meg szabad venni ilyen kártyát így?

Valamint vannak olyanok is, akik aláírják, hogy bányászthoz voltak használva, viszont ugyan úgy remekül működnek, garanciálisak. Ezektől tartani kell?



2018. dec. 16. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:

"Valamint vannak olyanok is, akik aláírják, hogy bányászthoz voltak használva, viszont ugyan úgy remekül működnek, garanciálisak. Ezektől tartani kell?"


Azt mindenki maga dönti el, hogy megéri-e a rizikót az az árkülönbség...



https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..

2018. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A bányászatra használt a legjobb, nézz utána, sokkal jobb körülményeknek számít, főleg ha valaki nagyban csinálta.
2018. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én személy szerint mernék venni bányász kártyát is kipróbálás után. Max blower bányászt kerülném el, hisz azok tényleg melegednek. De egy 3 ventis gigabyte, vagy 2 nagy ventis msi, maxon sem mennek 80 fölé. Biztos kevesebb az élettartamuk mint azoknak akik játékra használták, de nem számottevően szerintem. Ha meg gariba elromlik, kapsz újat. Nagyon kis esély van csak rá hogy megsz..od.
2018. dec. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
80-90-ért gondolom megérné egy 1070 de kicsit tartok ettől most.
2018. dec. 16. 21:13
 5/8 hypno ***** válasza:

Túl van lihegve ez a bányászkártya dolog.


Amelyik kártya hibátlanul működik és még garancia is van rá, azzal nem lesz semmi baj.

2018. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
980ti-t megéri venni használtan?
2018. dec. 16. 21:35
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]



Ezt szerintetek merjem megvenni?

2018. dec. 16. 21:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Megveheted.
2018. dec. 17. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!