Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2D animáció készítésre,...

2D animáció készítésre, webprogramozásra milyen laptopot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Kollégista vagyok így muszáj laptopban gondolkodnom. Egyszerűbb 2D animációkat csinálnék, egy olcsóbb digi-rajztáblán is gondolkodtam már. Weben programozni meg szimpla html,css,php,mysql meg kevésbé jquery-t szoktam használni.


Ehhez milyen laptopot ajánlanátok?


2018. dec. 28. 05:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb bármelyik jó.
2018. dec. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Árat nem írtál :)
2018. dec. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mivel azt írtam, hogy kisebb(egyszerűbb, kis erőforrást igénylő feladatokat) dolgokat csinálnék így egyértelmű (Szerintem) hogy nem 2milkós laptopokra gondoltam, meg nem egy Predátorra :D
2018. dec. 28. 09:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Attol fuggetlenul 100 es 150 ezer ft-os laptop kozott oriasi a kulonbseg
2018. dec. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 ok. Ha ennyivel okosabb vagy mint mi akkor miért mi ajánljunk laptopot?
2018. dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na álljon meg a menet!

Én leírtam, mikre lenne szükség, miket kellene bírni a laptopnak, és azt kérdeztem, hogy milyenek lennének ezekre megfelelőek. Az, hogy ezekről a funkciókról nem jöttetek/jöttél rá, hogy nem kell egy több milliós eszköz ezekhez a feladatokhoz nem az én problémám, de akinek van egy kevéske esze, az rájön, hogy ezt egy olcsónak mondható laptop képes elvégezni. Mennyire olcsó? Befolyásolja: Mint írtam, Kollégistának kell. Mint írtam, minimális erőforrást igényel, így egy középkategóriás processzor és viszonylag nagy mennyiségű ram, munkához/renderelni egy újabb SSD (archiválásra egy nagyobb HDD megteszi) lenne szükséges. A fent leírt információk alapján megteszi egy Acer Aspire 3 A315-41-R58X laptop, AMD Ryzen™ 5 2500U 3.60 GHz-es processzorral, 15.6", Full HD, 8GB, 1TB, Radeon RX Vega 8, hogyha pedig az ár nem megfelelő neki, akkor egyszerű tájékoztató jelleggel elmondjuk neki hogy vagy ez(mivel ez az alja), vagy pedig egy asztali gépbe kell beruháznia amit magának kell össze pakolnia, kockáztatnia kell.


Értek hozzá, vannak eszközeim bőven, csupán érdeklődés céljából tettem ki a kérdést hogy az emberek mégis milyen módon lennének képesek belekötni a kérdezőbe/a kérdésbe. Szerintem tökéletes példát, tapasztalatot szereztem nektek köszönhetően.

2018. dec. 28. 13:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Szóval tulajdonképpen rohadtul nem érdekel a véleményünk, csak szórakozol velünk, mi hülyék meg segíteni próbálunk neked.

Most akkor ki is a hülye?

2018. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 fölösleges volt ennyit idehánynod. Az első 3 sorból lejött hogy hiszti lesz.
2018. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!