Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hp netbook netezésre?

Hp netbook netezésre?

Figyelt kérdés
Egy pici laptop, 1GB rammal, N270 atom procival, 160 gb hdd-vel. Lehet nagy elvárás, de szeretnék rajta a lehetőségekhez mérten netezni, 360p YouTube videókat nézni. Most Win7 van rajta, gyakorlatilag használhatatlan, de a laptopot nem szeretném kidobni. Linux kellene rea?
2019. jan. 24. 02:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Linux rá, aztán teljesen jó arra a célra amire szeretnéd.
2019. jan. 24. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valami nagyon minimalista linux disztróval ellehet, de kell vele foglalkozni. Nekem van egy hasonló kis kísérletezős gépem (abban N570 van) és annyi gondom volt vele, hogy a hangkimenetet valamiért összecserélte a hangvezérlő. Ha nem lenne hang, amikor videót nézel, akkor jó eséllyel az AlsaMixerben kell egy kicsit állítgatni, valószínűleg megkeverednek a fülhallgató és a beépített hangszoró kimenetei.

[link]

2019. jan. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy intel atom procis, 1gb ramos 32gb tárhelyes Acer táblagepem win 10 el. Szerintem ez meg gyengebb is mint a te laposod. Sajna nem tudom arra fel megy e a win10, de en ezzel hd videokat nyugodtan tudok nėzni a neten. Nem akad,nem szarakodik. Kb csak filmezni használom ėvek óta.
2019. jan. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezzel a procival esélytelen.

A régebbi szokásos atomok amik tabletekbe mentek 3-4x erősebbek az használható netre youtubere is feltételekkel de ennyi. Ez ki van csukva hogy menjen.


A Linux se tuti hogy megy, de asszem van egy script isorespin.sh néven rá kell keresni ez csinálja meg az installert atom kompativilisre.


De felejtsd el ezen a bármit csinálsz egy 12 éves laptop kenterbe veri a cuccodat.

2019. jan. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!