Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor gyári hűtőt érdemes...

Processzor gyári hűtőt érdemes lecserélni egy jobb hűtőre hogyha játszani szeretnék? Játék teljesítménye is jobb lesz tőle?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 19:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy cooler master tx3-ra.
2019. febr. 26. 19:06
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen CPU-d van?

Ha AMD Ryzen van akkor teljesen felesleges egy ideig megteszi, ha minden fél évben pasztázod stb..


Nem tesz hozzá semmit, főleg ha nem szeretnél OC-zni rajta..

Esetleg halkabb lesz a gép, akinek ez is szempont de kinek mi..

Ha veszel hűtőt akkor Noctua..

2019. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs túlmelegedés nem kell hűtőt venni. A teljesítménye nem lesz jobb a procinak, max akkor ha amúgy túlmelegszik és ezért visszavesz.
2019. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
I5 6500 cpum van és gta 5-nél felmegy 70 fok fölé, van mikor lassan tölti be a textúrákat és vezetés közben akad a társaim hangja discordon. A ramom elég hozzá, mert 16gbos. A kártyám asus rx470. Nem kéne felmennie 70 fok felé szerintem.
2019. febr. 26. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Hú ez elég sok, alapesetben is maximum 50 fog..

Pasztázd újra, ha nem segit akkor reális a CPU hűtő csere..

2019. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát kb. fél éve pasztáztam újra. Most újrapasztáztam, de nem tudom visszaszerelni a hűtőt, mert eldeformálódott a lába. Most tényleg kell vennem egy újat. :D
2019. febr. 26. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!