Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen kormányt vegyek?

Milyen kormányt vegyek?

Figyelt kérdés

Olyan kormányt (és hozzá tartozó váltót és pedált) szeretnék venni, amivel tudom irányítani a manapság kiadott versenyzős, autós játékokat PC-n.


Jelenleg egy TI Compressor Supreme V2.1-em van (HY-822) és azzal egyik jétéknál a pedált nem ismeri fel, másiknál nem tudok váltani, mert nincs hozzá váltóm vagy a kormányvezérlés meg van fordítva. Beállításkonál nem tudom megoldani a problámáimat, mert nincs rá menüpont.

Ezért szeretnék venni egy újabbat.


Milyet tudtok ajánlani? Nem akarok bele ugrani egy drágába, hogy aztán kiderüljön, hogy nem működik semmivel sem.


A Válaszokat Előre Köszönöm!!!! :)



2019. ápr. 20. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Mennyi a kereted ?

Én használtan vettem egy Logitech DFGT-t. MInden játékkal kompatibilis, és a FFB. sem semmi benne. Ajánlom.

Ha ennél drágábbat is megengedhetsz, akkor egy G27, vagy G29. Ott kezdődik a kormány. :)

2019. ápr. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!