Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lehet a legkönyebben...

Hogy lehet a legkönyebben csinálni 5.1 rendszer surround hangszóróinak állványt?

Figyelt kérdés
Ha csak simán lerakom a földer úgy nagyon rossz.
2019. júl. 3. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Házilag? Veszel méretre vágott négyzet lemezeket meg egy zártszelvényt és összehegeszted, flakonos festékkel lefújod vékonyan.

Aztán lehet bútorlapot is vágatni, csavarral vagy faragasztóval összerakni.

Persze a legkönnyebben úgy "csinálsz", hogy veszel valami IKEA vagy egyéb szettet és otthon 1 csavarhúzóval összerakod.

Mivel nem írtál semmit, mid van, miben gondolkodsz, mit tudsz megvalósítani, mennyi pénzed van rá stb, így nehéz megmondani.

2019. júl. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Figyelj nekem teljesen mindegy az anyaga, persze azért normális keretek között maradva. Ne ürülékből legyen. De bármi lehet. A lehető legvékonyabb legyen a "törzse", a talpa se legyen olyan nagy (hiszen csak az 5.1 surround hangszóróinak kell, de ne is dőljön el szélfújásra) mert nincs olyan sok hely ott, ahová rakni szeretném. Valami ilyesmi:


[link]


A magassága ne legyen több mint 80 cm. Az ára max 1-2 ezer, ha vásárolni kell. Ilyet képzelek el. Egyébként ha ennél több akkor megcsinálom. Mert ahogy néztem az árakat, nem a legkedvezőbbek, ezért raktam ki ezt a kérdést. A használtpiacon se találtam.

2019. júl. 3. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!