Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vissza lehet váltani ezt a...

Vissza lehet váltani ezt a botrányosan rossz új facebookot a régire?

Figyelt kérdés
Rettenetes, két napja keresem,d e nem tudom visszaállítani. Elvielg a beállításoknál lenne ilyen opció, de nincs.
2020. júl. 2. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:

nincs ott?

[link]


nekem működött még kb 1 hónapja

2020. júl. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs ott. Egy hónapja is átváltott újra és akkor vissza tudtam váltani a régire. Pár napja megint újra váltott, de már nem tudom visszaállítani a régit.
2020. júl. 2. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:

ajjaj. remélem nem kezdik el tömegesen belekényszeríteni az embereket.


mondjuk én erős kritikával is éltem és a teszt időszakban adtam visszajelzést nekik, nem tudom ez befolyásol-e valamit

2020. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem váltott át az újra, de most megnéztem. Te jó ég. Igaz nekem az eddigi is rettenetes, én azt az állapotot szeretném, amikor elkezdtem használni 2007-ben talán.

Én a Social Fixer Chrome bővítményt használom. Millió dolog beállítható, például az, mi látsszon az oldalon. Például a történetek, szobák, amik csak idegesítenek, ki vannak kapcsolva, chat visszaállítva a nagyon régi klasszikusra. Meg van sok más specifikus bővítmény is, ami mind a régebbi állapotok visszaállítását célozza meg.

2020. júl. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!