Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-ról volt osztálytársa...

Facebook-ról volt osztálytársakat/évfolyamtársakat szoktatok törölni ismerősök közül, vagy csak távolabbi ismerősöket? Mi alapján szoktatok még szelektálni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 13. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Bejelölni nem szoktam senkit. Annak jelölök vissza, akit ismerek. Volt osztálytársakat nem jelöltem vissza, mert 15 éve nem beszéltem egyikükkel sem, ezért nem tekintem ismerősömnek. Szelektálni nem szoktam, simán alapértelmezésben mindenki restricted módban van (tehát nem lát semmit és én sem látom a sz@rjait). Közeli ismerős kategóriába van az a 15-20 ember, akikkel tartom is a kapcsolatot. Aki "sitposztol", meghív hogy lájkoljak hülyeségeket, oldalakat ajánl, stb... azt törlöm.


Kíváncsiságból most megnéztem, összesen 57 ismerősöm van fb-n, így nem kell szelektálnom.

2021. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam szelektálni, mert attól, hogy nem beszélünk meg stb. Attól még sosem tudhatod, hogy a jövőben még esetleg nem-e jöhet még jól, hogy ott van az ismerőseid között. Nem-e lesz még szükséged az illetőre.


Nekem 395 ismerősöm van, nem kevés, de nem is sok. Pont elegendő mennyiség.

2021. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szinte sosem szoktam ismerősöket törölni. Max akkor ha új profilt kreál az illető és a régit nem használja vagy ha valami miatt látni sem akarom már (ilyen szerencsére még nem volt).
2021. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagy ritkán törlök, ha valaki a viselkedésével rászolgál, vagy semmi közünk már egymáshoz én láthatóan nem is lesz. De tervezek egy nagyobb szelektálást. Nálam is a nagy többség restricteden van.
2021. máj. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!