Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem jön be a hurirk.net nevű...

Nem jön be a hurirk.net nevű weboldal, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az adblock kikapcsolava, internet van, mégis az az ablak jön, mintha nem lenne internetem. Légyszi valaki segítsen!

2021. aug. 23. 18:34
 1/3 A kérdező kommentje:

WEBSITE AVAILABILITY CHECK FOR 403.SHTML:

403.shtml is down

Last updated @ 08/23/2021 09:39:18Test finished in 3.681 seconds.

RESULTS SUMMARY FOR 403.SHTML:

Unfortunately we did not receive a 200 OK HTTP status code as a response. This means that the website is currently unavailable and down for everybody (not just you) or you have entered an invalid domain name for this query. Possibly the 403.shtml web server is down, overloaded, unreachable (network problem), or a website or server maintenance is in progress right now. This could also indicate a DNS lookup problem as well (incorrect settings and configuration of the DNS servers) or other hosting related issues.



Eddig ennyit tudtam megfejteni.

2021. aug. 23. 18:41
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmit. Jelenleg nem elérhető.

Vagy megcsinálják, vagy nem.


Nem tudom milyen tartalom volt rajta, esetleg ha valami olvasni való vagy blog, akkor tárolt változattal meg lehet próbálkozni.

2021. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez egy reklámoldal, amit skippelni kell ahhoz, hogy sorozatot nézhess. Nem ez az oldal a lényeg, hanem hogy ezen keresztül irányítanak át. Ha ez nincs, sorozat sincs. :/
2021. aug. 23. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!