Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudhatnám meg hogy kik...

Honnan tudhatnám meg hogy kik töröltek le Facebookon az ismerősei közül?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár napban arra lettem figyelmes, hogy jópár ember letörölt az ismerősei közül. Mert kevesebb az ismerősöm. Én senkit sem töröltem le. Ez biztos!!! És az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám kideríteni, hogy kik töröltek le? 1-esével biztos, hogy nem fogom átnézni az ismerőseimet.

2021. szept. 21. 10:16
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem egy idő után a facebook is töröl magától az ismerősökből...


Lehet hülyeséget írok, de esetleg a facebook is észlelheti, ha van olyan ismerősöd, akivel hosszú évek eltelte óta nem szóltatok egymáshoz egy kukkot sem és úgy gondolhatják, hogy akkor egymásra úgysincs szükségetek.

2021. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:

Azért írtam ezt, mert volt olyan, akivel találkoztunk személyesen és egyszer rákérdezett, hogy megvagyok-e én is neki ismerősnek?

Én meg mondtam neki, hogy hát ismerősök voltunk, csak te kitöröltél.

Ő meg mondta, hogy én nem töröltelek ki.

De mondta, hogy hullottak ki neki is ismerősök, aztán bejelöltük egymást újra és most is ismerősök vagyunk a mai napig is.

2021. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
Szerintem nálam nincs ez... van olyan aki 10 éve ismerősöm, mégse írtam vele soha 1 szót sem.
2021. szept. 21. 14:14
 4/54 anonim ***** válasza:
91%

Előfordult már random törlés, sőt letiltás, illetve feloldás is.


Sőt olyan is előfordul, ráadásul elég gyakran, hogy letiltasz valakit, ott is lesz a listán, másnap meg jön az értesítő, hogy visszaigazolta a jelölésed.

2021. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
#4 ezeket minek mondod? A kérdésemre várok válaszokat!!!
2021. szept. 21. 16:14
 6/54 A kérdező kommentje:
Szóval honnan tudhatnám meg?🤔
2021. szept. 21. 17:49
 7/54 anonim ***** válasza:
Sehonnan, nincs olyan opció, hogy megnézd ki törölt le.
2021. szept. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
Sehogyan sem tudom akkor kideríteni?🤔
2021. szept. 21. 18:02
 9/54 anonim ***** válasza:
38%

#3 "Szerintem nálam nincs ez... van olyan aki 10 éve ismerősöm, mégse írtam vele soha 1 szót sem."


Igen van úgy is, hogy random embereket is bent hagy, de voltak olyanok is, hogy eltüntek ismerősök, holott pedig semmi harag és összeveszés nem volt köztünk és visszajelöltük egymást.


1-es és 2-es voltam.

2021. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
#9 ok. De nekem ez nem segít sajnos...
2021. szept. 21. 18:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!