Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudhatnám meg hogy kik...

Honnan tudhatnám meg hogy kik töröltek le Facebookon az ismerősei közül?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár napban arra lettem figyelmes, hogy jópár ember letörölt az ismerősei közül. Mert kevesebb az ismerősöm. Én senkit sem töröltem le. Ez biztos!!! És az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám kideríteni, hogy kik töröltek le? 1-esével biztos, hogy nem fogom átnézni az ismerőseimet.

2021. szept. 21. 10:16
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
88%

Csak tudod már a fontosabb barátaid nevét anélkül, hogy a facebook felajánlaná, vagy mégsem?


Egyébként kedves kérdező, a 30-as kommented nonszensz, látszik, hogy nem a 29-es az, akinek nem megy a szövegértés.


Ugyanis, ha olvastad és értelmezted a 25-ös kommentet, akkor nem írsz ekkora baromságot, mint a 26-os és 30-as kommentjeid.


Szerintem inkább felejtsd el a facebookot

2021. szept. 24. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
Te engem felejts el! Szevassz!!!
2021. szept. 24. 07:20
 33/54 anonim ***** válasza:
84%

Mellesleg ha valaki letilt, akkor is csökken az ismerőseid számából, mert a tiltás is törli az ismerőst, csak az súlyosabb, mint simán csak az ismerős törlése.


Előfordulhat olyan is, hogy valaki annyira megakar tőled valamiért szabadulni, hogy nem csak az ismerősei közül töröl ki téged, hanem inkább letilt, hogy máskor se tudd felkeresni a profilját.

2021. szept. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:
#33 több, mint 11 éve van fbm... pontosan tudom, hogy mi történik ha valaki letilt!!! -.-
2021. szept. 26. 12:34
 35/54 anonim ***** válasza:
91%
#34 És 11 év nem volt elég, hogy megszokd, hogy tele van hibával, random törlésekkel, jelölésekkel, tiltásokkal, de még random feltöltésekkel is?
2021. szept. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:
Nem...
2021. szept. 26. 17:19
 37/54 anonim ***** válasza:
43%

Karácsoinyig tudnám sorolni azokat a visszatérő hibákat, amikről sokszor itt is érdeklődnek, GYIK-on, hogy mi történhetett.


Egyáltalán nem meglepő, hogy random el-eltűnnek ismerőseid, függetlenül attól, hogy egyikük sem törölt téged, ahogy te sem őket.


Az is előfordult már, hogy XY letilt valakit, majd másnap jön az értesítés, hogy "visszaigazolta a jelölésedet" (Tiltás előtt ismerősöd volt)


Vannak érdekes dolgok.

Pl elküldesz délben egy üzenetet valakinek, akiről tudod, hogy nincs fent, de azonnal jön a visszejelzés, hogy "látta 9:30-kor" _MEGTÖRTÉNT ESET!


De olyan is előfordult már, hogy a "privát" üzenetek egyszercsak megjelentek a két fél üzenőfalán.


Vagy amikor a felhasználó adatlapjának HTML forráskódjában benne volt a saját facebook jelszava


Sorolhatnám jövő karácsonyig is akár....

2021. szept. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:
Utolsó jólvan nem kell sorolni a hibákat, mivel nem azt kértem. 11 éve van fbm. Hidd el énis találkoztam hibákkal. Nem kell őket bemutatni. Mivel senki sem kérte!!!
2021. szept. 26. 18:10
 39/54 anonim ***** válasza:
82%

Akkor pedig tudod, hogy bizonyára van olyan eltűnt ismerősöd is, aki NEM törölt. Sem te őt.


Tehát ha volna is ilyen lista, hogy ki mikor törölt, az sem lenne teljesen hiteles.

2021. szept. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:
Jólvan... sose fogod megérteni a kérdést úgy látom!!!
2021. szept. 26. 22:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!