Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudhatnám meg hogy kik...

Honnan tudhatnám meg hogy kik töröltek le Facebookon az ismerősei közül?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár napban arra lettem figyelmes, hogy jópár ember letörölt az ismerősei közül. Mert kevesebb az ismerősöm. Én senkit sem töröltem le. Ez biztos!!! És az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám kideríteni, hogy kik töröltek le? 1-esével biztos, hogy nem fogom átnézni az ismerőseimet.

2021. szept. 21. 10:16
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
88%

"Szerintem egy idő után a facebook is töröl magától az ismerősökből..."


Az még haggyán, hogy esetleg töröl, de nekem még volt olyanban is részem, hogy olyan embereket is találtam az ismerőseim között, akiknek én tuti biztos, hogy fel sem kerestem a profiljukat és nem is ismertem őket.

És hát persze én senkire sem írhattam rá ezzel a kérdéssel, hogy mi mégis hogy lettünk ismerősök? Mert még a végén én lettem volna hülyének nézve.

2021. szept. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:
#21 jólvan nem érdekel, hogy te milyen embereket találtál az ismerőseid között, mivel nem ez volt a kérdés! A kérdésemre válaszoljatok!!!
2021. szept. 22. 08:15
 23/54 anonim ***** válasza:
88%
22. Már írták többször is, hogy nincs erre mód, hogy megtudd!
2021. szept. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:
Értem!!!
2021. szept. 22. 10:48
 25/54 anonim ***** válasza:

Kérdező 1 feltételel tudod az elveszett ismerőseidet megtalálni:

Gondolkodj úgy, mintha csak most csináltál volna egy új profilt és elkezdenéd bejelölni a neked fontos/közelálló ismerőseidet, mert akinek új profilja van, az pont ezt teszi, hogy jelölgeti a neki fontos ismerőseit és aki nincs az ismerőseid között, azt jelöld be.

2021. szept. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:
És honnan tudjam, hogy kiket akarok az ismerőseim között tudni? Sehonnan! Kit ismerhetekbe akit meglátok, hogy ismerem azokat szoktam bejelölni.
2021. szept. 23. 08:07
 27/54 anonim ***** válasza:
88%

"És honnan tudjam, hogy kiket akarok az ismerőseim között tudni?"


Oké akkor itt már senki nem tud rajtad segíteni.

2021. szept. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 A kérdező kommentje:
Miért?🤔
2021. szept. 23. 15:26
 29/54 anonim ***** válasza:
88%
Azért mert rajtad kivűl senki más se fogja tudni, hogy te kiket szeretnél bejelölni, de ha már saját magad se tudod akkor gond van
2021. szept. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:
Úristen... Nem arról van szó, hogy kiket szeretnék bejelölni. A baj nálad van! Mert nem érted a kérdést ahogy látom!
2021. szept. 23. 20:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!