Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudhatnám meg hogy kik...

Honnan tudhatnám meg hogy kik töröltek le Facebookon az ismerősei közül?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár napban arra lettem figyelmes, hogy jópár ember letörölt az ismerősei közül. Mert kevesebb az ismerősöm. Én senkit sem töröltem le. Ez biztos!!! És az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám kideríteni, hogy kik töröltek le? 1-esével biztos, hogy nem fogom átnézni az ismerőseimet.

2021. szept. 21. 10:16
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudhatod meg sehogy sem, csak határozottan akkor, ha rámész egy olyan személy profiljára, akiről tisztán emlékszel rá, hogy megvolt neked ismerősnek és amikor ránézel az adatlapjára, újra azzal találkozol, hogy "ismerősnek jelölés".
2021. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor sajnos sehonnan sem derül ki egyszerre. Nagyon kár
2021. dec. 20. 20:56
 53/54 anonim válasza:
2022. jan. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim válasza:

Tipp: ha van olyan ismerősöd, akivel sok közös ismerősötök van (és még hajlandó megjeleníteni azokat is, akik nem közösek), nézd végig a listáját. Lehet, hogy bent lesz az, aki korábban ismerősöd volt, de a státusz szerint jelölni kellene, vagyis törölt téged.


Engem is szoktak törölni pár hetente. A vicc az, hogy olyanok, akik engem jelöltek be. Sőt, van olyan is, aki már többször is tödölt, de aztán megint bejelölt. Úgy látszik, bekattan nekik valami, aztán hirtelen kitörölnek egy csomó embert, aztán meg hiányérzetük lesz, mert amúgy meg magányosak. Ostobák.

2023. okt. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!