Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudhatnám meg hogy kik...

Honnan tudhatnám meg hogy kik töröltek le Facebookon az ismerősei közül?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár napban arra lettem figyelmes, hogy jópár ember letörölt az ismerősei közül. Mert kevesebb az ismerősöm. Én senkit sem töröltem le. Ez biztos!!! És az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám kideríteni, hogy kik töröltek le? 1-esével biztos, hogy nem fogom átnézni az ismerőseimet.

2021. szept. 21. 10:16
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha valaki olyan személy lett volna akit fontosnak tartassz akkor észrevetted volna. Mivel nem is vetted észre/nem is tudod ki az akkor szerintem hagyd.
2021. szept. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező azért nem lehet semmiképp sem kideríteni, hogy ki törölt le téged az ismerőslistájáról, sem pedig azt, hogy ki tiltott téged le, csak ha utána érdeklődsz, mert mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy akarja-e tovább tartani veled a kapcsolatot, vagy beakarja veled fejezni ezt az egészet.
2021. szept. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:
#11 minden ismerősöm fontos. Csak jópár ismerősöm van. És nem 1 ismerősöm tűnt el, hanem vagy 8...
2021. szept. 21. 18:18
 14/54 anonim ***** válasza:

#13

Ha nem 1 ismerősöd tünt el, hanem 8 akkor abból a 8 ismerősből valamelyikőjüknek biztos volt rá nyomós oka, hogy téged letöröljön a friendlist-jéről.

2021. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:
#14 Nem tudom. Lehet valami kommentem, vagy valamelyik vicc amit megosztottam, az nem tetszett valakinek. De nem az a kérdés, hogy miért töröltek le.
2021. szept. 21. 18:50
 16/54 anonim ***** válasza:
Ha nem mész végig a barátlistádon és nem figyeled meg kik hiányoznak akkor nem fogod tudni megtudni.
2021. szept. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:
Hát nem fogok végigmenni, mivel honnan tudjam, hogy ki törölt le mostanában...
2021. szept. 21. 19:12
 18/54 anonim ***** válasza:

#17

Hát onnan, hogy végig lapozod az ismerőslistádat és akinek hiányzik róla a neve, vagy már egy jó ideje nem észleled, hogy posztolna valamit és nem látod az elérhető állapotát 100% hogy az az ismerősöd törölt le téged a friendlist-jéről.

2021. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező:


Annyit segíthet, hogy akiket törölve látsz, lehet, hogy nem is tudnak róla, hogy már nem az ismerőseid.


Lehet, hogy nagy részüknél pont ugyanez a random bug jelentkezett.


Így pedig már nem is releváns a "ki törölt kit" kérdése.

2021. szept. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:
Hát én pontosan tudom, hogy mikor kiket törlök. Mindenkit okkal törlök. És olyat nyilván nem "keresek", vagy olyan nyilván nem "érdekel", akit én töröltem. Olyanokat keresek, akik engem töröltek.
2021. szept. 21. 19:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!