Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Magyar Piac hány stream...

A Magyar Piac hány stream szolgáltatást tud fen tartani? Vagy ezek mellet továbbra is letöltetitek/torrent?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kérdésem az lenne, hogy Magyarország hány stream szolgáltatást tudna fen tartani? pl gondolok Netflix,HBO Max a nyáron érkező Disney+ a magyar átlag fizetések mellett? mert olvasgatom a Youtube egyik ilyen videóban egy tag azt állítja hogy ez a jövő és az Ncore bukni fog miatta, a másik aki ezt írta az egyik tagnak, " Én elhiszem, hogy egy kalózkodáson nevelkedett ország vagyunk, és én sem ítélem el ezt teljes mértékben, mert nem minden hozzáférhető, de amikor a lehetőség megvan, akkor ne lopjunk már." és ezen ment a vita, a GYK-ben is olvasgatom hogy szintén itt terjeszti ugyanazokat a szövegeket aki azt írta hogy ez a jövő, hogy bukni fog Ncore, stb, miért bűn ha valaki letölti és nem akarja kifizetni a stream árát 1-2 sorozat miatt? volt egy rádiós beszédben, hogy Magyarország előbb-utóbb kifog fehéredni mert kitöltöttek egy kérdőívet mely miszerint, Most hogy belépnek a stream szolgáltatók, változhat a fogyasztói szokás, míg a másik felmérésben elegük van az ilyen szolgáltatókból és csak 1-2-re fizet elő mert túl sokba kerül,Disney+ már folyik a szinkron/felirat visszavásárlása és szinkron-felirat készítése és az elmondásuk szerint ez csúnyán leveri az illegális letöltéseket! Nektek mi a véleményetek, mit gondoltok? Magyar földön hányan fognak előfizetni vagy hány szolgáltatást tudna elbírni? vagy továbbra is amíg lehet letöltitek, jöhetnek a kritikák is, és előre is köszönöm a válaszokat.

#Magyarország #Torrent #hazai fizetések
2022. ápr. 11. 20:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Itt az egyik videó, amiben ezek komik vannak benne: https://www.youtube.com/watch?v=lqeUyV1kJoo
2022. ápr. 11. 20:26
 2/14 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1# Én csak azt írtam, hogy itt olvastam és a Yooutube linken a kommentekben hogy az a tag terjeszti ezeket a marhaságokat és a feltöltője letámadta a másikat mert ő nem fizet érte.. ...
2022. ápr. 11. 20:42
 4/14 A kérdező kommentje:
Youtube#
2022. ápr. 11. 20:42
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is fennmarad a torrent mert sokak szeretik meg is őrizni a tartalmakat.

Pl kb minden disneyplus tartalom fennvan torrenten már a megjelenést követő 12-24 óra elteltével.


Egy másik fontos dolog

Szakad szét a streaming piac

És ahogy írják 1-2 re az ember előfizet najó mèg a harmadikra is de amimor már a tizenötödik is streaminget indít arr már nincs fizetőképes kereslet

2022. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
8
2022. ápr. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Shaddark ***** válasza:
100%

Igazából perpill 2 van, ami nem sok.

Egyedülállónak talán, de egy családban ha öt eszköz osztozik 2 előfizetésen az azért nem olyan durva.

Az hbo 1500 körül, a netflix 3000 körül van ha jól emlékszem.


Egy kábel tv előfizetés - amit egyetlen egy háztartásban használhatsz csak - is kerül ennyibe, mégis előfizetik. Pedig ott a 2 reklám között egy kis film részlet nem annyira nagy minőség...

2022. ápr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Az Ncore meg is érdemli hogy a roncstelepre, süllyesztőbe kerüljön, ehhez nem kell bármely stream szolgáltatónak kiütnie, amit művel az Ncore a felhasználókkal hogy kidobja őket azért, arra a üzenetre hivatkozva hogy 8 hétig nem lépet be, holott bent volt, nem csak az átlag feltöltőkkel, hanem a prémium felhasználókkal is ezt tették, becsülettel visszatöltötték mindent és még is kidobták őket mint macskát sz..ni, lehet olvasni különféle fórum oldalakon és Face oldaluk

kommentjeiben is hogy mit művelt velük, tartalmuk ritkul, sok felhasználót kitiltottak az oldal butasága miatt, illetve törlik az egyes tartalmakat pl RTL Klub anyagait, előbb-utóbb a többiek is szépen levetetik őket, remélem majd észhez tér az Ncore hogy miket művelt, hanem mehet a roncstelepre.


egyébként Netflix+HBO MAX+ Disney+ bűven lefed mindent majdnem 7000 ft!

2022. ápr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Shaddark ***** válasza:
64%

Igen, ez ilyen putyin/sztálin betegség lehet.

Bár nekem nincs bajom az ncore-al, de ahol a vezetés sose cserélődik és nincs hatalmi egyensúly csak autokrácia, az így végzi.

"Elszállnak" az emberek ha olyan pozícióban vannak ahol senki nem mondhat ellent nekik, aki mégis azt kirekesztik (bannolják/fejbe lövik). Ilyenkor létrejön egy kis buborék, ami erős szemellenzőt is ad. E miatt egy idő múlva teljesen irreálisan látják a kis belső világukat.

Vannak persze kivételek, tízezerből egy ember. Aki ha ilyen helyre kerülne alapból változtatna és használna monitoring eszközöket hogy elkerülje ezt a helyzetet.


- Már feltéve hogy igaz amit írsz, ebben nem vagyok képben, engem nem dobtak ki és nem is ismerek senkit akit igen.

2022. ápr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem pár ilyen panaszüzenetet és kivétel nélkül leírták hogy ők 8 hete nem léptek be, és miért törölték őket. Miután benne van a szabályzatban hogy aktívnak kell lenned, és te ezt elfogadtad, a saját felelősségedet nem az oldalra kell hárítani. Eleve nem kézzel történik a felhasználók törlése/inaktiválása, hanem a rendszer figyeli az eltelt időt a belépés óta. Ha a rendszer rossz, akkor tömegesen kellene ilyennek előfordulnia, és kijavítanák a hibát, helyreállítanák a fiókot. Az, hogy 10-15 ember vergődik a jogos kitiltás után, és ezzel az oldalt próbálja mocskolni, már az ő bajuk. Igazuk nem lesz tőle, mert nem tiltja ki az oldal az aktív tagokat.


Az RTL-es érved sem valid, mivel nem jó kedvükben döntenek így, és más oldalakat is ugyanúgy befenyített az RTL, és máshol is szintén tiltott release volt. Ezt amúgy már feloldották pár hónapja. De ha ennyire ragaszkodsz a jó kis kertévés tartalmakhoz, akkor még csapd a listádhoz az RTL Most+ előfizetést, és akkor azt is nézheted.


Ez csak egy butthurt komment, mert téged kiraktak, gondolom jogosan.

2022. ápr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!