Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ad a Google a Wikipédiár...

Miért ad a Google a Wikipédiára találatokat?

Figyelt kérdés

Nézzenek ide:

[link]


Ahányszor szerkesztem a Wikipédiát, mindig Balázs6 blokkját sértem. Őszintén bevallom, hogy csak a Google találatai miatt foglalkozok a Wikipédiával.



2022. júl. 6. 17:38
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/393 A kérdező kommentje:

Ezt nézzék meg:

[link]


Nem csak Balázs6 tud a piros hivatkozásokra rákattintani. Előfordul, hogy valaki görgeti a gördítősávot, megcsúszik a keze, s véletlenül az egyik piros hivatkozáson nyomja meg az egér bal gombját. Aki nincs blokkolva, az hülyeségeket is tud írni a Wikipédiába.

2022. aug. 11. 15:10
 82/393 anonim ***** válasza:
100%
És az miért baj? Így működik a Wikipédia. Nem néztem oda.
2022. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/393 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember ilyenkor nyom egy "vissza" gombot a böngészőben, és folytatja tovább amit csinált, nem pedig elkezdi szerkeszteni a Wikipédiát. Attól, hogy az oldal kiírja hogy létrehozhatsz egy szócikket, ez csak egy lehetőség és nem a te feladatod megcsinálni. Az emberek nagy többségét egyáltalán nem érdekli a szerkesztés, hülyeséget pedig nem lehet beírni mert a moderátorok (szerkesztők) visszavonják ezeket.
2022. aug. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/393 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok, nem érdemes vele beszélni, csak a magáét fújja. Wikin is már mindenki szenvedett vele, semmi eredmény. Tavaly ki lett téve a szűre (én indítványoztam egyébként), azóta is visszajár különféle IP-kről meg zoknibábokkal. Reménytelen eset.
2022. aug. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/393 anonim ***** válasza:
78%
Javaslom, hogy vesd alá magad pszichiátriai kezelésnek! Egy hatalmas adag antipszichotikum, meg egy marék nyugtató megoldaná a problémát.
2022. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/393 anonim ***** válasza:
84%

"Előfordul, hogy valaki görgeti a gördítősávot, megcsúszik a keze"

Igen.

Az is előfordul, hogy valaki épp sétál az utcán veled szemben, megcsúszik, és pont úgy lendül a lába, hogy kirúgja a teljes fogsorodat.

2022. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/393 anonim ***** válasza:
100%

" Régen az emberek rádióból vették fel a számokat, meg a televízióból VHS videomagnó segítségével vették fel a műsorokat."

És ennek mi köze a Wikipediához?

Elárulom: semmi. Összefüggéstelenül hadoválsz mindenféle marhaságot.

Az írásod többi részére nem reagálnék, összefüggéstelenül zagyválsz össze mindenfélét.

2022. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/393 A kérdező kommentje:

Válasz a 87-esnek: ezt csak azért írtam, hogy lássák, hogy mi az, amit nem lehet internet nélkül megcsinálni. Ha nem írt volna egyetlen hozzászóló sem, hogy mondjuk le az internet-előfizetést, akkor én sem írtam volna ezt.

Az a bajom, hogy egy csomó honlap megszűnt, pedig vannak olyan emberek, akik kíváncsiak arra, hogy a nem nevezetes albumokon milyen számok vannak. Az is előfordulhat, hogy valaki kíváncsi a nem nevezetes műsorvezetőkre, vagy a Sztárban sztár nem nevezetes zsűritagjaira.

2022. aug. 15. 13:15
 89/393 anonim ***** válasza:
100%

"valaki kíváncsi a nem nevezetes műsorvezetőkre, vagy a Sztárban sztár nem nevezetes zsűritagjaira."

Akkor az nem a Wikipédián néz utána.

2022. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/393 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok "barátunk" rá van kattanva a wikipediára. De nem érti a működését. Nem tehet róla. Kicsit autisztikus (ez valamelyik vitában kiderült). Nem lehet vele mit kezdeni, amíg nincs betegségtudata és nem megyen önként be egy zárt intézetbe.
2022. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!