Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ad a Google a Wikipédiár...

Miért ad a Google a Wikipédiára találatokat?

Figyelt kérdés

Nézzenek ide:

[link]


Ahányszor szerkesztem a Wikipédiát, mindig Balázs6 blokkját sértem. Őszintén bevallom, hogy csak a Google találatai miatt foglalkozok a Wikipédiával.



2022. júl. 6. 17:38
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/393 A kérdező kommentje:

Azzal, hogy az otthoni IP címünket blokkolták, azzal azoknak akarnak jót, akiknek nincs műfenyőfájuk, nem akarnak minden évben új fenyőfát venni, meg akiknek kevés a december 24-e és a január 6-a közötti időszak. Akik direkt azért szúrnak a lapokba hivatkozásokat, hogy a lapok színesek legyenek.

Azokra nem gondolnak, akik kíváncsiak arra, hogy egy nem nevezetes albumon milyen dalok vannak.

2022. júl. 9. 13:31
 52/393 anonim ***** válasza:
100%

"Azzal, hogy az otthoni IP címünket blokkolták, azzal azoknak akarnak jót, akiknek nincs műfenyőfájuk, nem akarnak minden évben új fenyőfát venn"

Szerintem meg indítványozni kéne a cselekvőképességet kizáró gondnokságodat.

2022. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/393 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy a testvérem nem akar megnősülni. Ha anyukám nem lesz, akkor csak fiúk lesznek a családban. Ahhoz, hogy a szoknyát, női ruhát lássak, meg kell nyitnom a Google-t, s olyankor zavar, hogy a Wikipédiára találatot ad.
2022. júl. 9. 13:37
 54/393 anonim ***** válasza:
100%

"Azzal akadályozták meg, hogy hülyeségeket írjak, hogy egy évre blokkolták az otthoni IP címünket."

Szerintem jól tették.


"Azt tudom, hogy amit törlési megbeszélésre jelölnek, az nem nevezetes."

Nem. Csak a jelölő szerint. Utána megbeszélésen döntenek a sorsáról.


"Ha a Google nem adna a Wikipédiára találatot, akkor nem nyitnám meg a Wikipédiát."

Álljon le, nem vagyunk elmegyógykezelők.


"A piros hivatkozás azt jelenti, hogy a lap egy nemlétező lapra hivatkozik."

Akkor talán felesleges a hivatkozás, nem kell robotmunkával szemét oldalakat csinálni, csináltatni meg főleg nem.


"Azzal, hogy az otthoni IP címünket blokkolták, azzal azoknak akarnak jót, akiknek nincs műfenyőfájuk, nem akarnak minden évben új fenyőfát venni, meg akiknek kevés a december 24-e és a január 6-a közötti időszak."

A Köllő Babettes kérdésed óta nem szívlellek, de mostanra elegem lett.

Ha valaki karácsonyimádó, hogy lehet, hogy se mű-, se új fenyőjük nincsen?


"Ha anyukám nem lesz, akkor csak fiúk lesznek a családban. Ahhoz, hogy a szoknyát, női ruhát lássak, meg kell nyitnom a Google-t, s olyankor zavar, hogy a Wikipédiára találatot ad."

Neked férjed van?



WááÁá, pincér!!

2022. júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/393 A kérdező kommentje:
Én fiú vagyok. Ha anyukám nem lesz, akkor a testvéremre leszek szorulva, s ő i fiú.
2022. júl. 9. 15:27
 56/393 A kérdező kommentje:
A Wikipédia szabályait ugyan el tudom olvasni, de csak akkor tudnám betartani, ha az időt 2009-ig vissza lehetne fordítani.
2022. júl. 9. 15:54
 57/393 A kérdező kommentje:
Mit szólnának az emberek, ha a Wikipédia az egész Magyarországot kitiltaná?
2022. júl. 9. 19:56
 58/393 anonim ***** válasza:
100%
"Azzal akadályozták meg, hogy hülyeségeket írjak, hogy " Mármint Te magad is tudod, hogy hülyeségeket írsz? Akkor miért csodálkozol?
2022. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/393 A kérdező kommentje:
A piros hivatkozásokra nem csak Balázs6 tud rákattintani. Ahol nincsenek hivatkozások ott nem lehet kattintani.
2022. júl. 9. 20:28
 60/393 anonim ***** válasza:
100%
#59, ez fantasztikus megállapítás, csak épp semmihez nincs köze.
2022. júl. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!