Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Besokalltam a kingston rumarom...

Besokalltam a kingston rumaromából. Hogy "javítsak rajta"? Vagy dobjam ki?

Figyelt kérdés

ma dobtam össze egy kis "pöttyöskét"

(csokis masszás kekszes,diós keverék)


szóval a recept 1,2dl rumot írt.én nem találtam a tescoban sütőrumot,bár elképzelhető hogy kiszúrta a szemem :)

helyette vettem 4db 25g-os kingston rumaromát.arra gondoltam h csak 3at rakok bele és majd megkóstolom, de közben kislányomhoz rohangáltam, és már belenyomtam az uccsót is mikor ez eszembe jutott.mikor megkóstoltam, jojóztak a szemeim, mert nagyon erős az utóíze.egyébként jó lenne.

most hagyom, nincs kedvem vele szórakozni, de mivel egy marha nagy tállal készítettem, sajnálnám kidobni.van ötletek hogy hogy javítsak rajta?

nem akarom kidobni..csak az a gond hogy a kekszet kellett vele locsolni így eléggé megszívta magát.

előre köszi a tippeket.

üdv és kellemes hétvégét


2011. máj. 21. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
fogalmam sincs, hogyan lehetne feljavítani, de fél vagy max. 1 doboz aroma bőven elég lett volna rá. Talán keverj még bele kekszet vagy gőzöm sincs. :(
2011. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél bele a többi hozzávalóból, és akkor lesz egy baromi nagy adag ilyened. :)
2011. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi,épp indultam volna a nonstopba hogy pótoljak pár dolgot.1 elég lett volna, anyósom is mondta már.

hát mindegy, a hibákból tanul az ember :)) max odaadom a csöveseknek a ház mögött ha nem sikerül :) azok szeretik a rumot :))


köszi

2011. máj. 21. 20:36
 4/5 A kérdező kommentje:

okés, sikerült :)


üdv

2011. máj. 21. 23:21
 5/5 anonim ***** válasza:

hehe :)


ügyes vagy :D

2011. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!