Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám meggyőzni a...

Hogyan tudnám meggyőzni a szüleimet?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy internetesen szeretnék vásárolni a steamen keresztül,de mivel még nem vagyok 18 nincs bankártyám és a édesanyám bankártyáját kéne használni.De sajnos ő folyton az mondja ellopják majd a számlájáról az összes pénzt.Mondtam neki hogy a steam megbízható de ő attól fél hogy valahogy lekövetik az adásvételt és ellopják a pénzét:(.A segítség pedig gyorsan kéne mert a leárazás csak péntekig él!

2012. aug. 7. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha még írnak ide akkor mutasd meg, hogy ki mit ír. (Egyébként nem kell 18-nak lenned a kártyához. 16 vagyok és már van.)

Vagy esetleg keresni oldalakat ahol csak jót irnak róla. Semmi gond nincs vele szerintem.

2012. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Meséljek egy vicceset?


Kb 12-14 éves korodtól lehet saját bankszámlád.


Be kell menni a bankba a szülőddel, és csináltatni. Ne tarts rajta sok pénzt sose, és nem lopják el. A junior számlák általában vagy ingyenesek, vagy nagyon kevés fenntartási költségük van. Hajrá.


Másik megoldás: csinálj egy paypal accountot, ahol mindig csak annyi pénz van, amit éppen akkor felhasználsz, így nem tudják ellopni, és steamen szerintem elfogadják azt is. Könnyű és gyors megoldás.

2012. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez szép és jó de paypalra is bankkártyáról kell utalni és mire kész a bankkártya igénylés addigra adios akció!
2012. aug. 7. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:
De paypalra tudsz anyud bankkártyájáról is utalni. Akkor nem kell aggódniuk, hogy ellopják a pénzüket, vagy hasonlók, hiszen a paypal számla feltöltése nem több egy natúr utalásnál. :)
2012. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!