Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudnám meggyőzni a...

Hogy tudnám meggyőzni a szüleimet?

Figyelt kérdés
[link] ez a táska nekem nagyon tetszik de azt mondja édesapám hogy túl drága ezért ne vegyük meg.... milyen érvekkel tudnám meggyőzni ?:(
2012. aug. 7. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha megspórolnád rá a pénzt? Zsebpénzből elteszel valamennyit, vagy ha még nem dolgozhatsz akkor elmondod a szüleidnek, hogy mi a helyzet és, hogy segitesz otthon bármit de adjanak érte egy kis pénzt, hogy abból megtud venni.
2012. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha túl drága, akkor hiába győzködöd: ha nincs rá pénz, akkor nincs!

Nem is szabad kellemetlen helyzetbe hozni azzal, hogy könyörögsz. Nem szép dolog, mivel nyilván megvenné neked, ha tudná, és csak rosszul esik neki, ha elégedetlenkedsz.

2012. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja túl drága, akkor ne próbáld meggyőzni. Neked ez egy táska, ha ő nem akarja, mert drága, akkor ne nyaggasd. Vagy te veszed meg, vagy lemondasz róla. Bocsi, de ez a fair.
2012. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Például amit az előttem szóló mondott. Meggyőzni nem fogod tudni őket, mert hát lássuk be, egy táska nem létszükséglet. Ha én ilyen helyzetbe kerülök mindig megegyezem édesanyámmal, hogy kifizetem az 50/60/70%-át valaminek, ha ő is beszáll. Így mindenki boldog :D
2012. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha azt mondják, hogy drága és nem tudjátok megvenni, akkor ne hisztizz tovább, mert az csak ront minden helyzeten. Ha más a gond, akkor próbáld meg megmagyarázni, hogy ez egy másrkás táska, valószínűleg elég strapabíró, pont a te stílusod vagy akármi, légy kreatív! Esetleg próbáld meg névnapra/szülinapra/(kicsit később ugyan, de)karácsonyra kérni :)
2012. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is ajándékként szokta kérni valamit (bármit) ha a szüleim azt mondják, hogy túl drága.
2012. aug. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én addig hisztiznék amíg igent mondanak...és szerintem abszolút nem drága:)
2012. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
addig hisztiznék amíg igent mondanak...és szerintem abszolút nem drága:)
2012. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én azt mondanám, hogy kiközösítenek, mert nem ilyen a táskám.
2013. márc. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs rá pénz akkor nincs..mondjuk táskát ritkábban vesz az ember akkor már jót vegyen. Sírj neki és megkapod....
2013. ápr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!