Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltés? Valaki nyugtasson...

Letöltés? Valaki nyugtasson meg, mert szétrobbanok! Szerettem volna egy filmet letölteni!

Figyelt kérdés
Erre a lapra jutottam: pro. Palatinumhosting.com/! Ó, gondoltam, csak 160 ft\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ 3nap! Elküldtem az sms-t! Kiderült, hogy 27nap! Izgalmas mi? Most jön a lényeg: be sem tudok lépni!
2009. júl. 20. 22:36
 1/3 yuda ***** válasza:

Ha nyugis lapot akarsz átverés nélkül,regizz ide,tele van online,letöltés nélküli filmekkel-de persze letöltésre is van mód

www.dancemix.weboldala.net


jah igen: ingyenes!

2009. júl. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megnyugtatni nem foglak... Rengeteg ilyen fake oldal létezik. Én is megjártam már egyszer, akkor egy 300 valamennyi forintos sms-t küldtem, amiről kiderült, hogy igazából 2500 Ft volt... és csak feleannyi időt kaptam letöltésre, mint amennyi be volt igérve.

Javasolnám neked, hogy kezdj el inkább torrentezni vmely komolyabb oldalon :)

2009. júl. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És akkor erről még senki nem hallott?
2009. júl. 21. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!