Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Youtube követ? Mit lehetne...

A Youtube követ? Mit lehetne az ellen tenni hogy ne kövessen?

Figyelt kérdés
Ma megnéztem egy olyan videót amit először én néztem meg erre jobb oldalt kiadott magyar nyelvű oldalakat.
2014. márc. 19. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
nem követ csupán inteligens szűrője van. Én sokat nézek japán videókat és oldalakat, így már a legtöbb helyen japán feliratú reklámokat kapok..
2014. márc. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
80%
Ne is mondd! Múltkor mögöttem ült a buszon!
2014. márc. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak furcsának találom hogy először megnéztem egy videót ami nem magyar nyelvű és utána jobb oldalt magyar nyelvű videókat adott ki ajánlottként, tehát nem is a videóhoz hasonlókat. Én ne is léptem fel a felhasználónevemmel.
2014. márc. 19. 11:08
 4/8 anonim ***** válasza:
de attól még érzékeli hogy Magyarországról netezel...
2014. márc. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De a magyar nyelvű oldalak elfognak tűnni oldalról hogy ha többen megnézik a videót?
2014. márc. 19. 11:16
 6/8 anonim ***** válasza:
nem...nem mástól függ a te netezési szokásod. logikusan azért ajánlott videók, mert te ilyen videókat megnéztél(gondolom a cimkék alapján nézi ezt, vagy akár a cím részlete alapján), ezért feltételezi, hogy téged az ehhez hasonló videók érdekelnek.
2014. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Soha nem néztem meg azokat a magyar nyelvű.videókat amiket jobb oldalt kiad. A sütiket mindig szoktam törölni.
2014. márc. 19. 13:59
 8/8 A kérdező kommentje:
Proxy webbel viszont ugyanennél a videónál meg angol nyelvű videókat ad ki jobb oldalt.
2014. márc. 19. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!