Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor beléptem facebookra,...

B. Nikoletta kérdése:

Mikor beléptem facebookra, azt irta ki, hogy utoljára Pestről jelentkeztem be, noha én kb 3.5 hónapja nem jártam Pesten, sem a közelében. Lehetséges, hogy valaki fellépeget a facebbokomra? Van jelöltem, hogy ki lehet az. Sok a furcsa véletlen.

Figyelt kérdés
Furcsa véletlen, hogy a volt "akárkim", miután már rég semmi közöm nem volt hozzá, minden lépésemről tudott arról mikor kivel beszélek, mit rakok ki, mit osztok meg, holott le volt tiltva. Bár volt olyan is, hogy mikor megnéztem a tiltott személyek listáját, nem volt rajta sem ő, sem a testvére akit szintén letiltottam, amit ő számon is kért tőlem nem sokkal a furcsa véletlenek előtt. Szóval tuti, hogy nem vagyok flúgos és a memóriám sem rossz, le voltak tiltva.

2015. febr. 3. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Valtoztasd meg a jelszot. De mindenhol, email, skype, facebook, stb. Valszeg meg mindig hasznaljak.

De ez alap lenne egy szakitas vagy osszeveszes utan....

2015. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért nézd meg! Az ip alapú helymeghatározás elég pontatlan.

[link]

2015. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Már megváltoztattam, eddig kétszer. Irni már nem ir nekem, de továbbra is furcsa dolgok vannak. Pest Szeged illetve Pest Cegléd viszonylatban is ekkorát tévedhet a Fb?
2015. febr. 3. 20:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Ipor Sircer: Megnéztem az IP cimet és nem egyezik az én IP cimemmel. Most is azt irja h Pestről léptem be utoljára, holott Szegeden vagyok. Gondolom azt, hogy ez az IP cim kihez tartozik, vagy milyen cimhez nem nagyon lehet kideriteni.
2015. febr. 3. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:

1.) Nem fix IP-d van(?)

2.) A Facebook asztali (laptopon) PC-n nekem is Budapestet ír ki, mikor Szombathelyen lakok. Nem vagy egyedül. Ha a böngésződ, és a rendszered eggyezik, akkor (talán) megnyugodhatsz.

2015. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!