Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elsőrangúvá szeretném beállíta...

Elsőrangúvá szeretném beállítani a helyi kapcsolatomat mert most jelenleg nem ez az elsődleges hanem valami szélessávú kapcsolat. Mit kéne tennem hogy felismerje és a helyi legyen az elsődleges?

Figyelt kérdés

Windows 7-em van és az internet beállításomon szeretnék változtatni. Digis szolgáltatót használok és a Vezérlőpultban a hálózat és internet/hálózati és megosztási központban az adapterbeállítások módosításánál nem a helyi kapcsolat van kipipálva hanem a széllessávú kapcsolat.(szélessávú kapcsolat Wan Miniport PPPOE) Ezt szeretném felcserélni hogy a helyi kapcsolat legyen az alapértelmezett kapcsolat. Mit kéne tennem? Ezt az új kapcsolat létrehozásánál szúrtam el? Amikor win telelpítés után beállítottam a netet ?

Egyébként a helyi kapcsolatnál azt írja hogy nem azonosított hálózat.


2015. dec. 8. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A Digi az PPPOE kapcsolat, azt kell használnod.
2015. dec. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy azt használom de így nem tudok játszani a Tunnglen F1-el. Mert az adapter nincs előre sorolva ezért nem találja a szervereket a játékon belül. És a haverom furcsálja hogy nekem miért van kettő hálózatom. A helyi és a szélessávú ami a PPPOE.
2015. dec. 8. 15:07
 3/3 anonim ***** válasza:

A helyit NE használd, ott a Digi nem szolgáltat.

Ha valami nem működik, tőlük kérdezd, hogy miért.

2015. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!