Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A The Sims Hajótörött krónikák...

A The Sims Hajótörött krónikák-ban van egy olyan küldi, hogy ismerkedés a falubeliekkel 2. Ott van Akolo aki azt mondja: Ha lenne egy lámpásom az ágyam mellé raknám éjszakánként, hogy a fénye rád emlékeztessen. Ez mit jelen és hogyan lehet megoldani?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 13:30
 111/142 anonim ***** válasza:
Hát igen!:)
2010. dec. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/142 A kérdező kommentje:
Am letőltöttem a játékot de nem tudom elindítani a telepítést:(! Azt írja ki, hogy a fájlt nem találja, vagy éppen sérült:( Neked hogy sikerült?
2010. dec. 8. 13:09
 113/142 anonim ***** válasza:
A Leszáll az éjt kérdezed?
2010. dec. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/142 anonim ***** válasza:

Na,mindegy!Gondolom a Leszáll az éjre gondolsz!:) Azért leírom most,h. nekem,h. sikerült,hátha később már nem jövök fel és ha te feljössz ne kelljen várnod sokat a válaszra!:)

Szóval nem tudom,h. neked megvan-e a Daemon Tools nevű program,mert az kell hozzá.Ha nincs innen letöltheted: [link]

Nem foglal sok helyet és más játékoknál is jól jöhet.:) Szóval,ha azt letöltötted akkor telepítsd fel.Amikor én feltelepítettem akkor alul jobb oldalon az óra mellé kitette az ikonját.Ott rákattintasz egyet,nekem olyankor ezt írja ki:Eszköz 0:[üres] vagy valami hasonlót.És arra is kattintasz egyet és megkeresed azt,amit letöltöttél,majd arra szintén kattintasz egyet és utána rámész a megnyitásra.Ja és még annyi,h. mielőtt megnyitnád a programmal,amit letöltöttél előtte csomagold ki valahová.Ha valami nem megy akkor kérdezz ám nyugodtan!De ha esetleg nem tudtál eligazodni a magyarázaton,akkor is kérdezhetsz ám!:)

2010. dec. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/142 A kérdező kommentje:
Köszike:)
2010. dec. 9. 12:49
 116/142 anonim ***** válasza:
Szívesen!:) Sikerült?
2010. dec. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/142 A kérdező kommentje:
Ahha, csak azt írja ki miután a főmenü bejött, hogy "Nem tudjuk megerősíteni, hogy a birtokodban lévő The Sims3 Leszáll az éj kiegészítő jogtiszta másolata-e. Kérjük azonnal vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal!":( Ez mit jelen és nálad volt ijen?
2010. dec. 9. 13:48
 118/142 anonim ***** válasza:

Igen,crackelni kell.Amit letöltöttél,abban van crack fájl?

Ha nincs,akkor linkelek oldalt,ahonnan lehet letölteni.Csak írd majd meg a verziószámát a játéknak.A verziószámot az indítópanelen tudod megnézni,lent bal oldalon,ahol van a játék ikonja.Csak vidd rá az egeret és kiírja.Ha van crack,akkor csomagold ki és másold át ide:C/Program Files/Eletronic Arts/The sims 3 Leszáll az éj/Game/Bin mappába.Ha jól csinálod akkor ki fogja írni,h. felülírod-e és válaszd,h. igen.

2010. dec. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/142 A kérdező kommentje:
6.0.81.009001 a játék verziója.
2010. dec. 10. 13:58
 120/142 anonim ***** válasza:

[link]

A game fixes alatt van a crack.Kattints a megfelelő verziószámra,aztán lentebb ugrik ott az elsőre kattints(a flopy lemezre).Aztán majd kiad ilyen mirroros valamiket,ott én mindig az elsőre szoktam kattintani.Aztán ha letöltötted csomagold ki és másold oda át,ahová tegnap írtam!:)

2010. dec. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!