Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A The Sims Hajótörött krónikák...

A The Sims Hajótörött krónikák-ban van egy olyan küldi, hogy ismerkedés a falubeliekkel 2. Ott van Akolo aki azt mondja: Ha lenne egy lámpásom az ágyam mellé raknám éjszakánként, hogy a fénye rád emlékeztessen. Ez mit jelen és hogyan lehet megoldani?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 13:30
 131/142 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én vagyok ilyen válogatós:)
2011. jan. 26. 13:38
 132/142 anonim ***** válasza:
A Sims Medieval-ról halottál már?Most olvastam róla a my simsen.Állítólag 2 hónap múlva jelenik meg!Fúúúú.... erre most nagyon kíváncsi vagyok!Már alig várom!:D Képek is vannak róla a mysims.hu-n.Mindjárt meg is nézem az összes képet!:)
2011. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/142 A kérdező kommentje:
AZ állítólag egy külön álló játék:) am én is kíváncsi leszek rá:)
2011. jan. 27. 16:20
 134/142 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is egy különálló játék,vagyis a leírásából az lehet kivenni.Gondolom olyasmi,mint a Sims 2-nél a krónikák.Azok is különállóak voltak.Ja,olyan kíváncsi vagyok már!:)
2011. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/142 A kérdező kommentje:
Csak hát az sem olcsó mulatság:( (legalább is nekem, ha megendgedik, hogy megvegyem:))
2011. jan. 27. 17:35
 136/142 anonim ***** válasza:
Én szerintem le fogom tölteni.Az eddigi Sims 3-maim sem eredetiek!Én nem adnék egy fityinget sem érte,de egyik kiegészítőért sem!Szerintem tök fölöslege tízezrekért megvenni.Mert pl. én úgy vagyok vele,h. játszok egy darabig,aztán meg sokáig nem,mert megunom.Azért szerintem elég húzós az áruk.Én mondjuk meg sem tehetném,h. megvegyem.De ha tehetném sem venném meg.Inkább azokat a tízezreket ruhára vagy valami értelmesebb dologra költeném.Azért jól megtömhetik a zsebüket ezek a játékkészítők.:) Biztos nem éheznek!:)
2011. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/142 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van!!!:)
2011. jan. 27. 19:02
 138/142 anonim ***** válasza:
Szia!Na,Simsezel még?Képzeld!Letöltöttem a Medieval-t.Hát kicsit jobbra számítottam.De azért nem olyan rossz,legalább is eddig.Nem játszottam még vele olyan sokat.Az a legrosszabb benne,h. nincs magyar nyelv.Angol nyelven játszom vele,de az a baj,h. akkora angol tudásom nincs,h. mindent megértsek.Hát mindegy!Mondjuk a Sims 2-őm is egy ideig angolul volt és sok szót,kifejezést tanultam belőle.Hátha most is megragad majd 1-2 dolog ebből.:)
2011. márc. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/142 A kérdező kommentje:

Én is átgondoltam, mkor megjelent, hogy kérjem-e a szombati szülinapomra...

Am az a baj, hogy télleg angol és énb nem igen tok sokat angolul, de az is sajna hogy nem lesz soha magyar a Medieval:(

2011. márc. 31. 14:33
 140/142 anonim ***** válasza:

Nahát!BOLDOG Születésnapot akkor!:)

Hát igen!Sajnos nem lesz magyarul.:( Én webfordítót is használok közben és szótárt is,úgy kicsit jobban boldogulok vele.Meg van pár dolog,amit sikerül megértenem.Hát nem egy nagy valami ez a játék.Még építkezni sem lehet.Legalább is nem jöttem még rá,h. lehetne.És csak éhség és energia szükséglet van benne.Na,meg nem is lehet olyan sok mindent csinálni.Eddig volt a Simsem medvevadászaton.De annyi volt az egész,h. elment az erdőhöz,bement a bokrokba és csak nyögdösött.:D Had ne mondjam milyen hangokat adott ki a szerencsétlen.:D Van aki azt mondja,h. a grafikája sokkal jobb,mint a Sims 3-é,de szerintem nem.Esetleg annyi,h. a ráncok jobban látszanak.De majd megnézem a grafikai beállításokat és lehet beállítok mindent max-ra hátha nekem is feltűnik a jobb grafika.Azért szerintem olyan gáz,h. amiket feltesznek netre képeket azokon tök jól néznek ki a Simsek,tiszta élethűek.A játékban meg meg sem közelítik azt,ahogy kinéznek a képeken,videókon.Meg nem is értem,h. az EA miért hagyja ki most már a magyar nyelvet.Sokkal jobb lenne,ha érteném is rendesen,h. mit miért csinál a simsem.Na,mindegy!Ők tudják!Azért még szenvedek vele angolul végül is még a javamra is válhat,ha kicsit szótározok.:)

2011. márc. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!