Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyi a reális ára egy...

Mennyi a reális ára egy windows 10, driverek telepítésének szervíznél free dos rendszerre?

Figyelt kérdés
2023. máj. 10. 00:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Egyszerű Win10 telepítés MCT-vel

[link]

Sokan még ezen faék egyszerű lépéseket is elrontják (hibás megszokásból eredően), aztán utólag panaszkodnak.

Általában még a biosba sem kell telepítéshez belépni, hisz általában itt rontják el az emberek. De ha már el lett állítgatva: [link]

A hálókártya drivert pedig érdemes rámásolni kibontva a pendrivera, minden mást a win online letölt magának.

2023. máj. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 gráner andrás válasza:
Vegyél egy Windows 11-et. A tíz hamarosan megszűnik. Már 40 000 Ft- körül eredeti telepítőprogramot meglehet vásárolni. Akkor telepíted és használod amikor akarod. Nem érdemes másokkal telepíttetni. A rendszer meg úgy is felfrissíti a legújabb frissítésekkel.Amit még hosszú éveken keresztültudsz használni. Mindig ott fog állni a telepítőprogram a számodra. Csak szóltam.Nézd meg hogy a gépedhez melyik program az mi futhat rajta. Ha már a 11 - et képes elfogadni akkor sokkal jobban jársz hosszú távon. Bármikor tudsz újabb számítőgépet olcsón is vásárolni.Csak szóltam! TENGERPICI 2023.05.16.
2023. máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Én úgy terveztem, hogy pendrive-ról telepítem, miközben be van dugva a gép ethernetbe, így lesz elérhető internet is. Viszont én úgy tudtam be kell lépni a BIOSba, hogy bootoljon a pendrive amit bedugtál, vagy ez nem igaz? Aki tudna leírni lépésről lépésre "használati utasítást" annak nagyon megköszönném! Új lenovo laptopról lenne szó

2023. máj. 16. 15:57
 14/25 anonim ***** válasza:

ez nem igaz.

11-ben le van írva lépésről lépésre.

2023. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Alaplap és laptop függő, hogy kell e BIOS-ban boot perifériát állítani vagy sem.

A modernebb hardvereknél már nem kell semmit babrálni, magától felismeri az eszközt (pl. USB)és tudja bootolni a telepítőt.


"A hálókártya drivert pedig érdemes rámásolni kibontva a pendrivera"

Ezt nyugodtan kihagyhatod, ha nem 10+ éves az géped.

2023. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

"hálókártya drivert" ... "nyugodtan kihagyhatod"

Hacsak nem valami spéci 2,5Gbps vagy márkázott (szabványtalan) gép.

2023. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

akkor csak bedugom az usb-t meg az ethernetet, bekapcsolom a gépet és már indul is a telepítő?

2023. máj. 16. 22:05
 18/25 A kérdező kommentje:
Valamint nekem ugye teljesen vadiúj gépről van szó, akkor gondolom ezeket a lépéseket kihagyhatom? - "Telepítőben egyéni telepítés, céllemezről törölni az összes partíciót [kép] és a partícionálatlan üres helyet megadni telepítési célnak.. [kép]"
2023. máj. 16. 22:11
 19/25 anonim ***** válasza:
2023. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem
2023. máj. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!