Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyi a reális ára egy...

Mennyi a reális ára egy windows 10, driverek telepítésének szervíznél free dos rendszerre?

Figyelt kérdés
2023. máj. 10. 00:44
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Eddig már minden lépést értek (bár én inkább hagyom hogy a windows telepítse a drivereket, nem a driver boosterrel fogom)

Viszont azt az egyet nem értem, hogy nekem miért kellene törölnöm particiókat és particionálatlan üres helyet megadni telepítési célnak, ha egy vadiúj gepről van szó amire eddig nem volt soha semmi telepítve (=nincs mit letörölni)

2023. máj. 16. 23:28
 22/25 anonim ***** válasza:
"azt az egyet nem értem" Miért, szerinted mit kéne csinálni?
2023. máj. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Ez csak egy szimpla ártatlan kérdés volt. Tényleg csak információt gyűjtök, ha ez bárkit is idegesít, nem szeretne segíteni, nem kell:)
2023. máj. 16. 23:56
 24/25 anonim ***** válasza:
Mert attól, hogy új gép, még hozhattak létre rajta partíciókat. Mondjuk ha előtte telepítettek már rá valamilyen rendszert. Ha pl. alibiből tetek rá egy FreDOS-t, akkor annak előtte létre kellett hozni egy partíciót. Tekintve pedig, hogy a FreeDOS csak FAT fájlrendszereket támogat, nem lenne arra célszerű Windowst telepíteni. Egyébként is: úgy a "tiszta", ha nem hagyunk ott semmi "szemetet".
2023. máj. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, így teljesen értem már!
2023. máj. 19. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!