Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adblockal használt youtube?

Adblockal használt youtube?

Figyelt kérdés

Szóval eddig teljesen jól ment reklámok nélkül adblockal a youtbe, de már nem engdélyezi.


"A hirdetésblokkolók sértik a YouTube Általános Szerződési Feltételeit

Úgy tűnik, hirdetésblokkolót használsz. Letiltjuk a videólejátszást, kivéve, ha a YouTube szerepel az engedélyezőlistán, vagy kikapcsolod a hirdetésblokkolót.

A hirdetések által a YouTube-ot világszerte több milliárd ember használhatja.

Válts hirdetésmentes használatra a YouTube Premiummal, és az alkotók továbbra is bevételhez juthatnak az előfizetési díjakból."


Valami megoldás? Köszi



2023. okt. 31. 20:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
62%

Itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

a #3-as hozzászólásban felsoroltam megoldási lehetőségeket.

2023. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
71%
uBlock
2023. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
36%
Adblock +-val/-vel = Adblockkal.
2023. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Köszönjük emese!
2023. okt. 31. 21:26
 5/30 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik böngészőben még rendben van, a másikban meg ugyanez...

Megoldódott? Melyik módszerrel?

nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen jól megy ublock origin pluginnel.

Alapvetően a routeren is van dedikált reklámszűrő, amivel fel sem tűnt, de kikapcsoltam egy ideje, hogy kipróbáljam tényleg zargat-e a youtube.

Úgy használom, hogy nem jelentkezek be, így nem tudják a blokkolás miatt korlátozni a fiókomat és követni sem tudnak miket nézek, mikre keresek rá, merre járok.


Az úgynevezett alkotókat mindjárt megsajnálom akiknek az érdekeire hivatkozva csinálja ezt a youtube. Prédikálnak arról, hogy mekkora rágcsáló földművelő aki nem fizet és nem néz reklámokat, közben ők, a youtuberek ingyenes számlázót használnak, ingyenesen kapják a játékkulcsokat, a termékeket és ha tehetnék, a világon mindenhez ingyen jutnának hozzá mert ő a youtuberek, de mellé még mindenki aki teheti adjon nekik pénzt a számlájukra. Mert nekik mindez jár. Úgy érzik.

Youtuberkéim, a többi átlagember is ilyen, szeret jól járni.

Igazi és igényes tartalmat kellene készíteni, nem azt az igénytelenséget, ami a youtube 99.9%-a és akkor sokan elgondolkoznának, hogy előfizessenek. Pár zenén és ritka kultúrált tartalmon kívül már nézhetetlen a youtube.

nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Most meg spontán meggyógyult. :)))
nov. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Felkerült az U-block és tökéletes. Teljesen az adblock korszakot idézi! Kössz srácok!
nov. 4. 13:14
 9/30 anonim ***** válasza:
49%

Nekem sajnos kilőtte a youtube az ublockot is meg az Adblockot is :(

Muszáj volt letiltanom mindkettőt, mert különben nem enged videókat nézni.

nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Minek van fenn egyszerre a kettő?
nov. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!