Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adblockal használt youtube?

Adblockal használt youtube?

Figyelt kérdés

Szóval eddig teljesen jól ment reklámok nélkül adblockal a youtbe, de már nem engdélyezi.


"A hirdetésblokkolók sértik a YouTube Általános Szerződési Feltételeit

Úgy tűnik, hirdetésblokkolót használsz. Letiltjuk a videólejátszást, kivéve, ha a YouTube szerepel az engedélyezőlistán, vagy kikapcsolod a hirdetésblokkolót.

A hirdetések által a YouTube-ot világszerte több milliárd ember használhatja.

Válts hirdetésmentes használatra a YouTube Premiummal, és az alkotók továbbra is bevételhez juthatnak az előfizetési díjakból."


Valami megoldás? Köszi



2023. okt. 31. 20:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem nézhet videókat, nem tudom, miért kéne neki értesítés róluk vagy hozzászólás...
2023. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
66%
21 Attól függ, hogy fog tiltani. Most reklámblokkolóval lehet nézni annak ellenére, hogy a Youtube elvileg tiltaná a reklámblokkolt videó nézést, mivel a reklámblokkolók már azt a scriptet blokkolják a youtube oldalán, ami blokkolná ilyen esetben a videó megtekintést. Ezért válthat a youtube stratégiát, miszerint ha a felhasználók megkerülik a videó tiltást, akkor viszont csökkentett funkcionalitást kapnak.
2023. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
85%

Friss hír:

[link]

Az eddigi tapasztalatok alapján szinte biztosra vehető, hogy az EU nekimegy emiatt a Youtubenak.


Amúgy sok külföldi visszajelzést olvastam, amerikaiakat is és ők is nagyon nehezményezik a már pofátlanul nyomulós reklámokat. Vagyis az erre kiakadás és a blokkolók használata tüntetőleg nem csak magyar sajátosság.

Már érik erre egy szabályozás. Én sem értem, hogy miért nem lehet etikusan és esztétikusan reklámozni, miért kell a televízióhoz hasonlóan szinte már annyi reklámot mutogatni megkerülhetetlenül, mint maga a tartalom. Eleve sok videós a saját videóiba is beleszerkeszt reklámokat és erre jönnek rá a platform reklámbejátszásai. Lassanként már szinte csak reklámnézésből fog állni a youtube. A kapzsiságnak is van határa.

2023. nov. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
80%

"az erre kiakadás és a blokkolók használata tüntetőleg nem csak magyar sajátosság"

Hogy merült fel egyáltalán, hogy talán csak magyar sajátosság?... Eleve maga a reklámblokkoló sem magyar.

2023. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
77%

#24 ezt én sem értettem, mitől lenne magyar?

Tele van az amcsi internet ezzel a hírrel, rohadtul kiakadtak rá minden országban amúgy, már mémek is keletkeztek belőle.


És nem, nem kell mindent lenyelni, amit lenyomnak a torkodon.

Az ingyenes szolgáltatásokért cserébe alapból az adataiddal fizetsz, ami a szolgáltatónak már eleve egy óriási biznisz, szóval nem kell őket sajnálni, nem jólelkűségből engedik az ingyen videónézést.

2023. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
66%
#24, #25 Mert hallottam videóstól, aki szerint ez egy ilyen tipikus magyar mentalitás. Ezért írtam, hogy nem az.
2023. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
80%
Aki azt írja - bármivel kapcsolatban -, hogy "tipikus magyar (mentalitás)", az egyszerűen csak bele akar rúgni a magyarokba. Ennyi. Nem kell vele foglalkozni.
2023. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
66%

Történt valami? Nálatok is most megint engedi a youtube a reklámblokkolókat?


Megint reklámmentes lett :O

nov. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Csak léptek a blokkolókat készítők is... hiába nagy vállalat a google, ők is ugyanúgy szélmalomharcot vívnak, rengeteg oldal próbálkozott már ezzel, hogy blokkolja a hirdetésblokkolókat, egyik sem tartott sokáig, a hazai esetek tekintetében talán a totalcar volta leghíresebb, ott szó szerint az ment, hogy reggel változtattak valamit a a blokkolásban, aztán délelőtt már frissítették is hozzá a nagyobb adblockereket, majd másnap ugyanez, stb aztán pár hónap után kikapcsolták az egészet.
nov. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
22%
Google Chrom-ba belépsz, jobb oldalt keresd a bővítményeket s ott hozzáadhatod a TubeBlock-ot.
febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!