Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Samsung A12 telefonomon...

Samsung A12 telefonomon messenger beszélgetés közben folyamatosan újraindul, néhány mp-et beszélgetünk, max sokszori próbálkozásra néhány perc, aztán ujraindul az egész telefon, mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel frissítettem, ma kitöröltem, majd újra letöltöttem a messengert, sok nemhasznált dolgot is töröltem rola, de változatlanul beszélgetés közben, újraindul a telefonom.

márc. 7. 14:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyépként minden jól működik a telefonon.
márc. 7. 14:19
 2/11 anonim ***** válasza:
Csinálj gyári visszaállítást.És ne tölts le rá felesleges dolgokat mert ez egy gyenge telefon,örülhetsz ha használható marad a továbbiakban.
márc. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mentsem le a dolgaimat előtte, vagy lehet úgy is visszaállítást, hogy rajta maradnak?
márc. 7. 16:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Mentsd le ami fontos mert minden el fog veszni.
márc. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi
márc. 8. 22:53
 6/11 Kerub11 válasza:
Sikerült megoldani a problémáit gyári visszaállítással? Nálam us ezt csinálja Samsung A71
márc. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Samsung A12 telefon nekünk is ugyanezt csinálja mindkettő. Próbáltam letörölni a messenger alkalmazást és újratelepíteni de így sem jó.
márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kerub11 válasza:
Gyári visszaállítás segít?
márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem jött helyre azóta sem. Gondolom majd ha frissítik a messenger alkalmazást, akkor remélhetőleg már jó lesz.
márc. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kerub11 válasza:
Gyári visszaállítás sem segített?
márc. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!