Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez normális a Nero 10-nél?...

Ez normális a Nero 10-nél? Mindenkinek így van?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdem telepíteni, utána elkezdi telepíteni az összes összetevőjét mindenfélét,pl Nero 2010 Express,Back vmi v nem tudom miket, de mindent.Media Home, meg stb.Nem biztos hogy pont ezeket,csak soroltam néhányat,amit megjegyeztem:D
2011. márc. 25. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze,hogy normális. De ha ez zavar vagy nem használod őket,akkor válaszd az egyéni telepítést. Jelöld ki,hogy mire van szükséged így csak azok települnek.
2011. márc. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6-ostól felfele ez van, tele van pakolva mindenféle dolgokkal...egyéni telepítést válaszd, ahogy már javasolták!
2011. márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

értem, kösz a válaszokat

de ha ilyen a 10-s akkor melyikkel kell cd/dvd-t írni?

mert most nem tudtam hogy ez normális-e és inkább a 9-est tettem fel.

2011. márc. 26. 16:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezen mit értesz? Mindegyikkel lehet írni.

Én csak a BurningROM-ot szoktam telepíteni és ezt-azt még amúgy. Egyébként, ha egyszerű és nagyszerű programot akarsz, nézz rá erre >>>

[link]

2011. márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!