Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1,5 hónapja csak updat 1-s...

1,5 hónapja csak updat 1-s kódot eszek és csak 2,5kg ment le! Ez normális, amiket olvastam mindenkinek többet sikerült leadnia! Mi lehet ennek az oka?!

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 19:17
 1/5 tetro ***** válasza:
100%
normális, mert ez az update rendszer óriási kamu. fogyni egészséges étkezéssel és mozgással lehet.
2011. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Túl sokat eszel belőlük, vagy akiket olvastál, azok nagyobb súlyról kezdtek el fogyózni és azért.


Ez az update nem varázsszer, ez csak egy brand, ami hihetetlen "tudományossággal" magyarázza el az egyszeregyet, nevezetesen, hogy miben mennyi kalória van.


Nincs olyan, hogy nem hízlaló kaja amiből bármennyit lehetne enni.

2011. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem 120 kilóról indultál, mint a sikersztorisok. Én most tartok a huszonvalahányadik update-tel leadott kilómnál, 80-ról indultam márciusban. Működik.
2011. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pl lehet az alma akármennyire is update 1, de ha többet eszel belőle mint a napi szükségleted akkor nem fogsz fogyni egy grammot sem!

Én ezt az updatezést ötvözném egy jó kis kalóriaszámolgatással, és minden perfekt lesz:)

Nem olyan szörnyű az mint amilyennek elsőre hangzik.

2011. szept. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kb. napi 500kcal energiadeficittel egészséges szálkásító diétával heti ~1 kg zsírfogyás érhető el. ez relative sok.


te mennyi energiahiányt tartasz fenn Kérdező?

2011. szept. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!