Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 8.1 csinált egy új Account...

Alterion kérdése:

Win 8.1 csinált egy új Account-ot az engedélyem nélkül o. O WTF?

Figyelt kérdés

Én kretén nemrég kikapcsoltam a Tűzfalam (kb 3 hete) és elfelejtettem visszakapcsolni. Egyre gyagyásabban viselkedik a gépem, és most hogy frissítettem a Videó kártyám Driver-eit, újra kellett indítanom.

Ekkor néztem hogy van egy új felhasználó a gépemen Administrator* néven... WTF???



2015. máj. 3. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Az administrator rendszergazdát jelent. Mivel alapjáraton a létező felhasználó nem rendelkezik rendszergazdai jogosultságokkal, így azon felül van még egy Rendszergazda nevezetű fiók, amit ki, illetve be lehet kapcsolni. Ha azzal lépsz be, akkor nem szükséges bizonyos programokat rendszergazdaként futtatni, mert alapértelmezetten úgy fogja.


Ez a fiók aktiválódott valamiért.

2015. máj. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Amúgy a gépemen bekapcsoltam még anno a Posta funkciót, tehát folyamatosan látom ha új Email-em érkezik de a gépem jelszót kér amikor a Windowsba lépek. Ez a jelszó az Email címem jelszava is.


2 napja nézegettem az Email-em biztonsági adatait és jelezte hogy nemrég Amerikából léptem be -.-'


Nagyon gyanítom hogy feltörték az Email-em meg a gépemet is amíg a Tűzfalam inaktív volt :S

2015. máj. 3. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!