Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 probléma, miért...

Windows 10 probléma, miért tölt lassan?

Figyelt kérdés

Szóval.. Pár napja csatlakoztam Insider-nek, mert kiakartam próbálni egy kezdetleges fícsőrt, ám visszamentem normál W10-re, viszont csomó dolog bugos lett, nem úgy működik, mint előtte.

Legszembetűnőbb a torrent letöltési sebesség, illetve pár app instabilitása, megnyitási ideje. Először azt hittem csak a torrent kliens ba**akszik, de másikkal is ugyanazt csinálja, néha kifagy, illetve elindul normál letöltéssel (40-50MB/s), majd pár másodperc múlva 50-100kb/s-ra esik, nagy ritkán 2-3MB/s-t megüti. Böngészőben nincs ilyen hiba, onnan g.drive-ról jön a szokásos 70-100MB/s, illetve most néztem Steam-ről is hozza az átlagos sebességet. Egyébként nCore-os anyag, sok seederrel, úgyhogy biztos nem ilyen jellegű a probléma.

Ezek szerint valami a torrent kliensekkel lesz? qBitorrent, illetve uTorrenten kívül valaki tud ajánlani valamit?



2019. máj. 2. 23:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!