Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Nektek milyen a munka intenzit...

Nektek milyen a munka intenzitása (monoton/minden nap új tanulnivaló)?

Figyelt kérdés
Mit dolgoztok? Mióta dolgoztok ott?
2019. okt. 10. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Miért?
2019. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

A munka mindenhol unalmas, hülye emberek hülye kérdésekkel zaklatnak, legalábbis olyanokkal, amelyekre ő maguk is tudnák a választ, csak lusták gondolkozni...


Színt úgy viszek a munkámba, hogy olyan dolgokat csinálok, amit szeretek és ezeket próbálom társítani a munkahelyik hülyeségekkel!

2019. okt. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Monotonnak nem nevezném, de nincs is minden nap újdonság. Valahol a kettő között.
2019. okt. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát a Youtube, Gyakori mindig tartogat valami újat nekem :D


munkát tekintve webfejlesztő vagyok, hát itt ritka az olyan feladat ami megmozgat, pedig sok-sok tanulni való lenne még, de ez az út számomra már csak mellékvágány


játékfejlesztés a hobbim, ott többször megtalálnak munkákkal, van érdekes, izgalmas projekt és van olyan ami már lerágott csont kategória, de a sztorija izgalmas


játékfejlesztésnél néha találok 1-1 izgalmasabbnak tűnő feladatot (parancs feldolgozás, makró rendszer, építkezés rendszer...) aztán amikor megvalósítom, akkor kiderül, hogy amiket tervezgettem, álmodoztam róla milyen jó lesz kidolgozni, az 30-50 sor és néha ténylegesen 1-2 óra munka...


nagyon izgalmasak ezek a dolgok kezdetben, de hamar a végére lehet jutni

és van a másik oldal amikor csak az előkészület, a tanulás rá elvisz 2-10-50-100+ órát

végül a megvalósításnál is több megoldást kipróbálok, tesztelgetek...

de egyszer minden véget ér :)


unatkozni soha nem tudok, nagyon sok izgalmas és érdekes feladat van amit vagy saját projektben vagy fizetős/hobbi projektben megvalósíthatok/megvalósítok


DE HA CSAK a kötelező részét nézem amit meg KELL csináljak, ott a legtöbb esetben mondhatni monotonnak, mert vagy kész cuccot kell letöltenem, vagy annyira egyszerű a tapasztalataim miatt, hogy már rég nem kihívás

2019. okt. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!