Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi helyzetről?

Figyelt kérdés
Pályaválasztás előtt állok. Érdekel a weblapkészítés. Az iskola ahová járnék az úgy zajlana, hogy:4 évig normális oktatás +szakmai órák, majd +1 év csak szakma.(OKJ) Megéri? Úgy gondoltam hogy a suli után Home Officeban dolgoznék. Viszont,közbejött az a dolog is, hogy szeretnék majd kőművesként dolgozni, de ez a 2 szakma nem végezhető egyszerre úgy gondolom. Mit tegyek?

2019. nov. 19. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is infós szakközépbe mentem, nem volt vele baj. A szakmai órák általában jók voltak, megadtak egy alapot, így az egyetem elején nem szenvedtem annyit, mint a gimiből jött többiek. Ők matekból voltak jobbak cserébe. Az ötödik éves OKJ szerintem felesleges, nem is mentem rá.
2019. nov. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszodat! Egyébként neked informatikai szakközépiskolából hogy sikerült egyetemre menni? Én úgy hallottam, hogy nagyon nehezen lehet bejutni
2019. nov. 20. 06:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Onnan*
2019. nov. 20. 06:32
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Azt gondolom, hogy egy gyerek ábrándozik a jövőről, aki még ahhoz is fiatal, hogy ezt az oldalt használja.
2019. nov. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Shaddark ***** válasza:

Szerintem inkább tervezi a jövőjét amit sajnos csak kevés fiatal mondhat el magáról...

Azt a szakmát válaszd amelyiket szeretnéd csinálni, később ha muszáj még módosíthatsz bármikor. Egy kőműves szakmai tanfolyamot felnőttként is el tudsz végezni később ha szükséges vagy szeretnéd még.

2019. nov. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem nehéz bejutni az egyetemre. Kifejezetten könnyű :) Benn maradni nehéz.


Ha tudod, hogy te informatikával akarsz foglalkozni, akkor én ajánlom az infós szakközepet, mellette matekozni kicsit többet, mint amit ott elvárnak, és akkor okés lesz a dolog.

2019. nov. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Shaddark! Köszi,hogy így gondolod :) Viszont igen, nagyon is igaz amit írtál.
2019. nov. 20. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!