Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan kellene elkezdeni?

Hogyan kellene elkezdeni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 éves vagyok szakmám van, de úgy érzem pályát tévesztettem. Jelenleg esti érettségi mellett dolgozok a szakmámban, de nem szeretem. Érettségi után szamtekkel szemezek, programozás érdekel leginkabb. Ezért szeretném azt kérni tőletek, hogy ajánljatok könyvet és program nyelvet. Nem mondom hogy biztos ez leszek, de szeretnék nyitni felé. :) Köszönöm szépen.

2019. dec. 6. 07:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Ha valóban érdekel, fogod magad és keresel egy kurzust, ami megtanítja az alapokat, a nyelv baromira mindegy."


Hiszti helyett olvass már :)


Google:

[link]


Ha annyira rá vagy pörögve, hogy milyen nyelv legyen az első, akkor Python.


Google: python beginner tutorial.

Az alap ugyanaz mindenhol, elhihetnéd végre, hogy ezért tökmindegy.

Felmész pl a sololearnre aztán hajrá.

2019. dec. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én itt néhány válaszolót látok hisztizni, hogy hogyan merészelt a kérdező kérdést feltenni.


Kérdező, SoloLearn alkalmazás, Pythonidomár oldal, ha videós vagy, videó, ha inkább szöveges vagy, szöveg. Számomra az utóbbi általában praktikusabb.

De ha munka melletti átképzés, akkor nagyon gondold meg, kőkemény 1-3 év állna előtted és a siker sem garantált!

2019. dec. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. :) Egyenlőre csak "belenyalok" ha átjön ez a dolog akkor tudom hogy menni fog, ha nem akkor más felé próbálkozók.
2019. dec. 6. 14:16
 14/15 anonim ***** válasza:
63%

Akik azt mondják neked, hogy egy programozási tankönyv a megírása idejére elavul, vagy azt, hogy matek tudás nélkül is lehetsz programfejlesztő, azokra ne hallgass, mert hülyeségeket írnak.


Én megmondom neked őszintén, hogy esélyed sincs arra, hogy ebben a szakmában pusztán önképzéssel felszedett tudásra alapozva elhelyezést nyerj.

2019. dec. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
NA végre #14 én komolyan már nem merem itt osztani ezt a véleményt, mert rögtön jön a sok önértékelési zavarban küzdő emberből a sárdobálás.
2019. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!