Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » 30 évesen még van értelme...

30 évesen még van értelme felvételizni programozó szakra?

Figyelt kérdés

2020. jan. 13. 18:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Az átkosban sok idős ember tanult írni-olvasni, akik addig írástudatlanul éltek.

Boldogok voltak az új tudásukkal.

2020. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 fabijoe válasza:
51%

Ez tévedés: a mateknak nem sok köze van a programozáshoz. A logikus, elemző gondolkodásra van szükség. Én speciel 32 évesen szereztem rendszerszervező oklevelet, és komolyan 40 évesen kezdtem programozni. Azóta programozó vagyok. Ismerem az erősségeimet, tudom a korlátaimat. Nemrégiben átszerveztek bennünket. Addig szét voltunk szórva a szervezetben 1-2 itt, másik ott. Egy év után megdöbbenten tapasztaltam, hogy 3-4 kolléga rendszeresen hozzám jön segítségért, ha elakad valamiben. Ez hagyján, de az esetek nagy részében segíteni is tudok nekik.

A dologhoz hozzá tartozik, hogy eredeti diplomámnak köze nem volt informatikához, geológus vagyok.

Miért ne lenne, ha úgy gondolod, hogy érdekel olyan feladatokkal kínlódnod (a bérszámfejtéstől a raktárkészlet-nyilvántartáson át a szállítójegyek nyomtatásán keresztül a logisztikai tervezést támogató programokon át a banki elszámolásokig stb.), amiről ma semmi figalmad sincsen?

2020. jan. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

"Egy év után megdöbbenten tapasztaltam, hogy 3-4 kolléga rendszeresen hozzám jön segítségért, ha elakad valamiben. Ez hagyján, de az esetek nagy részében segíteni is tudok nekik."


Ez így önmagában nem sokat mond.

Ha én szar vagyok, de a kollégáim meg még szarabbak, akkor jöhetnek hozzám segítségért és fogok is tudni az ő semmilyen-, vagy hulladék megoldásuknál jobbat mondani, attól még az is szar lesz.

Lehet ránézne egy kompetens fejlesztő a kódra és elhányná magát.


Melyik cég?

2020. jan. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Igazábol a te döntésed ,ha mész akkor mész,ha nem akkor nem.

Nekem gyerekoromtól az volt az álmom ,hogy atomerőműben dolgozhasak,5 ével később mentem egyetemre mint az átlag,nagyon jól érzetem magam ott.Megismerkedtem életem szerelmével is aki 6 ével volt fiatalabb nálam.Azóta megházasotunk lett egy szép gyermekünk ,és kint dolgoztam svájcban pár évett ezel sikerült minden álmom.

2020. nov. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

#24 vagyok

24 évesen mentem egyetemre 32 évesen végeztem a fizika szakon.

Nekem bejött,de ez volt minden álmom ,úgy hogy megérte.

Nem volt bejelentet munkám egyetem mellett,matekból és fizikábol korrepetáltam diákokat ,meg nyári munka ennyi.

Én örülök neki hogy sikerült.

Most 35 évesen még leszeretném tenni a csillagász szakot is.

2020. nov. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!