Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Budapesten junior szoftverfejl...

Budapesten junior szoftverfejlesztő 30 órában lehetőség mennyire ritka?

Figyelt kérdés
Proginfo MSc mellett csinálnám, csak már más egyéb dolgokat magamravállaltam májusig, amiket már nemszívesen mondanék vissza; a megkeresést pedig nemrég kaptam és minél előbb döntenem kellene. A kérdésem arra vonatkozik, h tudom h diákmunkával több helyre is be lehet kerülni, iskolaszövetkezeten keresztül; ez a cég viszont rendes munkaviszony keretében alkalmazna 30 órában, ezért megfontolandóbb a lehetőség. Ebből a szempontból ez egy ritka lehetőségnek mondható?
2020. febr. 4. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem annyira ritka, inkább az olyan diákok ritkák akik tudnak is. Alap diploma van, akk "gyakornoki" programmal menj el szoft fejlesztőnek.
2020. febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha jók a kondíciók, akkor vállald el, de csak úgy, ha belefoglalják a szerződésbe, hogy biztosítják a vizsgákon való megjelenést és ha tanulmányi szabadság is jár.


Heti 30 óra (plusz utazás) MSc mellett azért elég kemény. Számolj vele, hogy az eredményeiden ez markánsan látszani fog.

2020. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!