Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Munka mellett hogyan lehet...

Munka mellett hogyan lehet nagyon hatékonyan programozást tanulni?

Figyelt kérdés
Minden erdekel ami a programozast illeti, minden vesszo, pont. Mindemt tudni akarok. Meg akarom tanulni es profi akarok lenni
2020. márc. 20. 06:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen munka mellett?
2020. márc. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

"Minden erdekel ami a programozast illeti, minden vesszo, pont. Mindemt tudni akarok. Meg akarom tanulni es profi akarok lenni"


Akkor érettségi, majd utána egyetem.

Vagy ha ez nem pálya, akkor autodidaktaként fogod elsajátítani a dolgokat, kb mire a szakállad kifehéredik. De lehet, hogy még addigra sem.

2020. márc. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Eláruloma titkot: hülye kérdések kiírása helyett gyakorolni kell. Az nem kicsit hatékonyabb, mintha csak elcsesznéd az időd itt.
2020. márc. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 könnyebb fizikai munka mellett, szóval munka után fáradt is vagyok néha
2020. márc. 20. 15:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy kérdés: annak aki minden hétvégén bulizik annak nincs esélye a programozásban?
2020. márc. 20. 20:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Pl az ha mondjuk pénteken meg szombaton kihagyja a tanulást, de hétköznap aktívan tanul napi 3-4 órát
2020. márc. 20. 22:33
 7/7 robi1980 válasza:

"Programozásban" ugyanúgy mindenkinek van esélye, mint bármi másban. (Na jó: a matematikai és logikai analfabéták azért inkább mással próbálkozzanak.)


Nagyon nem mindegy, hogy MILYEN programozó akarsz lenni. Megírni pl. egy CNC gépre egy programot, vagy pl. mint a "Robot" c. filmből ismert típus, aki 2 napi alvásmegvonás után, félhullaként is meghekkel egy nagyvállalatot 2 perc alatt?? :D :D :D - Mert az kb. olyan realitású, mint amikor James Bond lealázza a fél világot...


Szóval: Nézz meg pl. egy komolyabb játékot, azaz a közreműködők listáját. Hogy hány ember dolgozik össze, mire egy komoly program felépül. Értem én a lelkesedésed, de ez a "mindent tudni akarok" dolog nem hiszem, hogy menni fog. (A matematikában is külön területek vannak, melyeknek vannak "mágusai". Olyan már rég nincs, hogy valaki egy bonyolult, szerteágazó szakmánál "mindent tud").

2020. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!