Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szerintetek a jelenlegi...

Szerintetek a jelenlegi helyzetben a szoftverfejlesztők most jobban leterheltek vagy kevésbé?

Figyelt kérdés
Én azt látom, hogy a koronavírus miatt az állásajánlatok most megcsappantak picit, de ennek ellenére az én munkahelyemen is úgy érzem, hogy nagyobb a nyomás. Például most egy új modult kell fejlesztenünk, ami tulajdonképpen a személyes jelenlét nélküli ügyintézést könnyítené meg. Ezt ti hogyan látjátok?
2020. ápr. 16. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Outsourcing cégnél dolgozom, nálunk több projektet leállítottak, de leginkább attól függ, hogy az ügyfelet mennyire érinti a gazdasági válság. Az én projektemen sok változás nincs. Van ellenben olyan is, ahol gyógyszergyár az ügyfél, és az most nagyon pörög.
2020. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudod az embereket tartósan jobban terhelni, mint normál helyzetben. Van 8 óra munka, meg ha kérik, akkor egy kevés túlóra, de ennek mennyiségét törvényileg szabályozzák egyrészt, másrészt elég hamar romlik a hatékonyság, ha 120%-on járatod az embereket.


Én ugyanúgy dolgozok, mint eddig. Nem szakadok meg senki kedvéért, pláne, hogy a bérem sem változik tőle.

2020. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!